Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Remember skládací stůl / stolička Bescherung z tvrdého papíru

U vás již 21.09.2018
549 Kč s DPH
302 Kč s DPH
250 Kč bez DPH
-
+
Kód:627491
Výrobce: Remember
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Nepodceňujte užitečnost kartonových stolů! Tyto stoly / stoličky od výrobce Remember jsou postaveny asi za minutu a unesou váhu až 200kg. Prostě si jej rychle postavíte, kdykoli potřebujete, stoly / stoličky jsou navíc vyráběny v různých moderních designech. Když už nebudete stůl nadále potřebovat, můžete jej znovu složit do původních rozměrů a uschovat. Bude se Vám hodit, když pozvete své přátele, uspořádáte party, dokonce když vyrazíte ven na piknik - stůl / stolička je díky použitému materiálu velice lehká a užitečná. Pokud budete chtít, můžete tento stůl použít i jako konferenční stolek, nebo jako noční stolek.

Specifikace stolu Remember Bescherung:

  • Motiv: Bescherung
  • Materiál: tvrdá vlnitá lepenka
  • Maximální nosnost: 200 kg
  • Rozměry: 32.5 x 32.5 x 44.4 cm

Není vhodný pro použití jako skladovací prostor!

Německá společnost Remember byla založena roku 1996 a vždy se inspirovala jasnými tvary a barvami. Od svého vzniku si vyvinula stále zvyšující se výběr individuálních designů a dárkových předmětů. Společnost Remember přetváří mnohé předměty, použity v každodenním životě, na něco  nového s originálním designem a jedinečným stylem. Ať už se jedná o stolní hry, porcelánové produkty nebo kalendáře - všechny z jejich produktů mají jednu věc společnou. Každý předmět je vytvořen a navrhnut s vášní, pro domácí využití. Společnost Remember byla pro tuto vysokou kvalitu svých výrobků doceněna mnoha světově proslulými oceněními, například RedDot.

Video

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...