Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Philippi spona na peníze 3v1 Threesome

U vás již zítra
419 Kč s DPH
346 Kč bez DPH
-
+
Kód:632543
Výrobce: Philippi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Spona na hotovost nebo peněženka? Již je to jen otázka individuálního vkusu. Philippi Threesome je první spona na peníze, která ví jak zkombinovat obojí. Spona nabízí 3 různé přepážky k oddělení bankovek, účtů a kreditní karty. Udrží peníze pěkně pohromadě, a zároveň bude vypadat elegantněji než obrovská peněženka. Malý klip na peníze se Vám vejde téměř kamkoli, vy tak nebudete mít problém schovat všechnu hotovost na bezpečné místo, kde o ní budete mít přehled. Silně leštěný niklový materiál, zajišťuje elegantní vzhled této spony na hotovost, karty a účty.

Vlastnosti spony na bankovky Threesome:

  • Vkusná spona na bankovky, kreditní karty, účty.
  • 3 oddělené přepážky.
  • Vyrobeno z leštěného niklu.
  • Malé rozměry, které se vlezou kamkoli.

Designové dárkové předměty, dekorace do interiéru a kuchyňské potřeby. Philippi vzniklo v roce 1992, ale zdá se, jako by se to stalo včera. Mezitím se Philippi rozrostlo. Ten malý obchod se stal plnohodnotnou společností! Myšlenka se stala značkou. Dnes vyváží do 80 zemí celého světa. Dodává zboží do obchodů jako je KaDeWe, Harrods, Bloomingdales a Takashimaya, a nesmíme zapomenou zmínit Philippi obchody v Pekingu, Abu Dhabi nebo Bejrút ...Časy a okolnosti se jistě změnily, nicméně jedna věc zůstává, naše vášeň pro detail.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...