Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Crocs - říjen 2019

UV lampa pro sterilizaci místností MYU-S1

DOPRAVA ZDARMA
NÁŠ TIP
AKCE
poslední 3 ks skladem
2 699 Kč s DPH
2 231 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:643595
Výrobce: Nepřiřazeno
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

UV lampa MYU-S1 pro sterilizaci interiéru zničí 99,9 % všech bakterií, virů, spor plísní a také roztočů. Lampa je určena pro sterilizaci místností do 60 m2.

Co vše přístroj dokáže?

  1. Téměř úplné odstranění mikrobů, kteří bývají příčinou nachlazení, infekcí, astmatu a různých alergických příznaků.
  2. Rychlá a efektivní sterilizace bez poškození sterilizovaných povrchů.
  3. Vyčištění bez chemických prostředků a tedy i bez často nepříjemného zápachu a škodlivin.
  4. Hypoalergická dezinfekce povrchů kuchyní a kuchyňského vybavení, postelí, pohovek, hraček, atd.

 Princip fungování UV sterilizace:

Dezinfekce UV zářením - germicidní dezinfekce - je jednou z možností likvidace a ničení vegetativních i dormantních (sporulujících) mikroorganismů. Provádí se v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí.

Dezinfekční účinky ultrafialového záření jsou silné. Namísto úplného spoléhání na chemikálie je základní hygiena - pilíř potravinové bezpečnosti - důležitá v úsilí boje proti bakteriím, protože tyto obecně preferují teplé, vlhké a tmavé prostředí. Bakterie mají velmi krátký cyklus rozmnožování, proto se mohou velmi rychle množit. Když některé bakterie přežijí chemický útok, přenese se jejich „zkušenost“ na další generaci. Proto se může vyvinout rezistence na příslušné chemikálie. Používání chemických látek, jako např. chloru, Sava apod., na dezinfekci může mít za následek nepříjemné až škodlivé účinky na lidský organismus i zdraví. Používání chemických látek není též příznivé k životnímu prostředí.

Technologie germicidní dezinfekce je lepší a šetrnější alternativou ošetření než dezinfekce chemickými látkami. Při použití této dezinfekce nevznikají žádné nebezpečné vedlejší produkty.

Bezpečnostní pokyny:

Během sterilizace opusťte místnost. Nenechávejte u sterilizace přítomné ani vaše domácí mazlíčky nebo rostliny. Lampa emituje UV-C záření s vlnovou délkou 253,7 nm, které je škodlivé pro živé organismy. Nenechávejte na sebe lampu svítit. Držte lampu mimo dosah dětí!

Z těchto důvodů je přístroj vybaven zpožďovačem, aby jste mohli bez problémů opustit včas prostor, který chcete sterilizovat.

Obsah balení:

  • UV sterilizační lampa (výška 46 cm)
  • UV zářivka (36 W)
  • Napájení lampy: 220 V
  • Návod v češtině

Soubory ke stažení

Diskuze

Použití lampy - Balabanova
15. 1. 2018 14:31
dotaz - Mirek Malý
6. 9. 2018 13:26
Dotaz na četnost - Miroslav Bojanovský
4. 11. 2018 17:47
dotaz - martina
9. 11. 2018 10:22
 

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...