Ulovte tu NEJ nabídku a ušetřete!

Keramický kuchyňský nůž Kyocera Japan, 18 cm

Dnes si prohlíží 8 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
3 374 Kč s DPH
2 789 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 843 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:653285
Výrobce: Kyocera
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Keramický kuchyňský nůž Kyocera Japan, 18 cm

Keramický nůž Kyocera Japan pro práci v kuchyni

Kuchyňský nůž šéfkuchaře Kyocera Japan se skvěle hodí pro veškerou práci v kuchyni. Nezalekne se krájení nebo sekání zeleniny, ovoce a bylinek, to vše zvládne díky prvotřídní tvrdé keramice. Ostří ze zirkonové keramiky Vám zůstane ostré déle než byste čekali, vy se tak nebudete muset obtěžovat s každodenním broušením a urychlíte si tak práci v kuchyni. Jako všechny keramické nože Kyocera i tento je neuvěřitelně lehký s tenoučkým ostřím, které Vám umožní snadnější krájení jemných plátků masa, salámů nebo jiných oblíbených potravin. Svým delším provedením a širším tělem čepele je nůž vhodný i k jednoduchému přesouvání surovin do hrnce.

Nejen neskutečná ostrost, ale i skvostný design, který se hodí do každé moderní kuchyně. Keramické nože ze série Japan jsou vyzdobeny luxusní rukojetí ze dřeva Pakkawood v jedinečném přírodním designu. Dřevo Pakkawood je výjimečný materiál velmi příjemný na dotyk, je pevné a odolné vůči vlhkosti a jiným nepříznivým vlivům. Důležitým prvkem, doplňující design a také odolnost nože je 1 kovový čep v těle rukojeti, ten zajistí celkovou pevnost nože a zamezí jakémukoli pohybu nebo kývání ostří. Netradiční tvar rukojeti, který se jen tak nevidí, je vyroben speciálně pro co největší pohodlí ruky. Padne přesně do dlaně, skvěle se drží a neklouže. Černá čepel je díky ručnímu broušení ostrá jako břitva Umožní Vám tak rychlé a přesné krájení čeho si vzpomenete. Nože ze série Kyocera Japan budete díky svému úchvatnému designu a preciznímu zpracování, používat každý den. 

Jedinečně graficky zpracovaná rukojeť keramického nože Kyocera Japan

Vlastnosti keramického nože Kyocera Japan JPN-180BK

  • Keramický nůž s tvrdou keramickou čepelí ze zirkonové keramiky pro dlouhotrvající ostrost
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť v jedinečném designu z materiálu Pakkawood
  • Tenká a ostrá čepel pro snadné krájení
  • Hladký povrch ostří zabraňuje lepení potravin na nůž
  • Profesionální nuž šéfkuchaře pro všechny druhy krájení
  • Baleno v luxusní černé krabičce (vhodné jako dárek)
  • Černá čepel doplněna o rukojeť se vzorem přírodního dřeva Pakkawood.
  • Délka čepele: 18 cm
  • Celková délka: 30,5 cm

Proč právě keramické nože?

Keramické produkty Kyocera jsou vyrobeny z materiálů nové generace - oxidu zirkoničitého, oxidu hlinitého a dalších pokrokových keramických látek. Oxid zirkoničitý je 4x až 5x tvrdší než běžně používaná ocel. Tvrdší je už jen diamant. Tato extrémní tvrdost se projevuje především na odolnosti vůči opotřebování. dlouhé životnosti čepele a ostří, které zůstává díky tvrdosti materiálu perfektně ostré celé roky. Tato novodobá keramika je naprosto odolná proti skvrnám a rezivění - keramická čepel do sebe nepropustí žádnou z kyselin, které se vyskytují v potravinách.

Keramické nože neničí zdraví prospěšné vitamíny ani enzymy v potravinách. Rovněž nezanechávají pach ani pachuť ocele. Jsou vhodné pro biopotraviny, podporují zdravý životní styl. Neznehodnocujte už déle své jídlo ocelí! Jídlo připravené keramickými noži Kyocera si uchovává svoji čerstvou chuť, ovoce a zelenina po krájení neztmavne. Zelenina nakrájená keramickým nožem zůstává "živá". Vy si tak budete moct vychutnat tu nejlahodnější zeleninu i ovoce se spoustou vitamínu.

Keramické nože Kyocera neničí vitamíny ani nezanechavájí pachuť

O výrobci Kyocera Výrobce keramických nožů, škrabek, struhadel, kráječů a mlýnků Kyocera

Vývoj pokročilých high-tech keramických materiálů zahájila společnost Kyocera bezprostředně po svém vzniku v roce 1958. S výrobou a prodejem kuchyňských nožů s čepelí zhotovenou z těchto materiálů pak začala v roce 1984. Od té doby neustále pracovala na rozvoji technologie i designu svých nožů, rozvíjela sortiment o různé barvy i tvary rukojetí a druhy čepelí, ale i o další produkty, jako jsou keramické škrabky, struhadla nebo mlýnky koření. Zároveň společnost Kyocera rozšířila svou prodejní síť a získala řadu fanoušků mezi hospodyňkami a domácími i profesionálními kuchaři po celém světě. V poslední době popularita keramických nožů Kyocera roste ještě rychleji, roční distribuce přesahuje milion dodaných kusů. Nejvyšší kvalita a moderní design – to jsou hlavní přednosti, které řadí keramické nože Kyocera na čelní příčky hodnocení trhu již přes 30 let.

Video
Keramický kuchyňský nůž Kyocera Japan, 18 cm

Diskuze
Keramický kuchyňský nůž Kyocera Japan, 18 cm

Spinner Výpis se aktualizuje...