Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Vonná svíčka Canova Mans Candle - cedrové dřevo

Dostupnost:
390 Kč s DPH
253 Kč s DPH
209 Kč bez DPH
-
+
Kód:670723
Výrobce: Canova
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Osobité intenzivní vůně pro muže.

Kdo řekl, že muži nemají rádí přijemně provoněnou domácnost? Právě řada vonných svíček Canova Mans Candle je svou osobitou a přitom přírodní vůní cedrového dřeva určena především pro muže. Svíčky jsou vyrobeny tak, aby se zamlouvali i přírodě. Jejich vůně je pronikavá, dlouho trvající, ale nijak umělá. Pro výrobu jsou totiž použity ty nejkvalitnější materiály a prestižní přírodní vůně, které jen tak nevyprchají. Vše je navíc vloženo do luxusní skleničky s originální gafikou. Svíčka Vám domů dorazí v dárkové krabičce, takže jí ani nemusíte balit a rovnou jí můžete darovat.

Vonná svíčka Canova Mans Candle v designovém balení pro muže
Vonná svíčka Canova Mans Candle ze 100% přírodního sojového vosku

100% přírodní sojový vosk

Všechny svíčky výrobce Canova jsou vyrobeny v souladu s přírodou, pravě proto je na ně použit 100% přírodní sójový vosk, který je zdravější alternativou klasickým parafínovým voskům. Sójový vosk je nejen šetrnější k našemu zdraví, ale je i ekologičtější. Díky tomu, že hoří pomaleji, vosk vydrží delší dobu než běžné parafínové vosky. Sójové svíčky produkují mnohem méně sazí a žádné CO2 než svíčky parafínové, jsou tedy vhodnější pro alergiky.

Komplexní vůně po dobu 60 hodin

Kombinace kvalitního sójového vosku a přírodního bavlněného knotu, zajistí dodávku exkluzivní vůně pro Vaše čichové smysly. Tu bude svíčka schopna dodávat po celou dobu svého hoření, která činí cca. 60 hodin. Vosk se navíc rozehřívá už při nízké teplotě, takže při kontaktu s pokožkou nepálí.

Vonná svíčka Canova s výdrží až 60 hodin
Vonná svíčka Canova s precizní ruční výrobou

Precizní ruční výroba

Všechny produkty výrobce Canova jsou vyrobeny ve Velké Británii, jejich ušlechtilý vzhled je dosažen precizní ruční přací, na které si výrobce zakládá. Poznejte i jiné produkty tohoto výrobce a vyzdobte svůj byt originálními dekoracemi, nebo si pořiďte domácí zahrádku a vypěstujte si vlastní bylinky i zeleninu, všechny Canova produkty naleznete zde.

Vlastnosti svíčky Canova Mans Candle

 • Vyrobeno ze 100% ekologického sójového vosku
 • Doba hoření: cca. 60 hodin
 • Precizní provedení díky ruční výrobě ve Velké Británii
 • Nízká teplota tání vosku zamezuje popálení při kontaktu s pokožkou
 • Minimální produkce sazí a žádné CO2
 • Bez ftalátů, parabenů a sulfátů, bezolovnatý knot z bavlny
 • Z recyklovaných materiálů – recyklované sklo a recyklovaný papírový obal
 • Osobitá, intenzivní a dlouho trvající vůně cedrového dřeva
 • Rozměry: průměr 8 cm, výška 10 cm
 • Hmotnost: 610 gramů
 • V luxusní dárkové krabičce

O výrobci Canova

Společnost Canova z Velké Británie se zabývá výrobou luxusních doplňků pro Váš dům i byt. V portfoliu tohoto výrobce můžete najít svíčky nejrůznějších rozmanitých vůní, a to vždy v originálně navrženém balení. Dále nabízí aroma difuzéry v nepřeberném spektru pronikavých vůní. Originální pak jsou domácí zahrádky, ať už v podobě malých sáčků s rostlinou, keramických květináčů s originálním grafickým návrhem, nebo rovnou celou krabičkou pro vypěstování zeleniny či květin přímo ve Vašem bytě. Výrobce Canova si dává za úkol vytvářet zábavné produkty tak, aby byly krásné, funkční a také v souladu s přírodou. Tento přistup, a také výrazný podíl ruční práce mají za výsledek neobyčejně detailně propracované výrobky té nejvyšší jakosti.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...