Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Domácí zahrádka Canova Grow My First - slunečnice

U vás již 23.10.2018
229 Kč s DPH
149 Kč s DPH
123 Kč bez DPH
-
+
Kód:670731
Výrobce: Canova
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Neobvyklá hračka pro děti.

Co takhle pořídit dětem jednou něco originálního a neobvyklého? Přesně to je totiž tato domácí zahrádka pro děti Canova Grow My First, která je pobaví a zároveň něco naučí. Tento malý sáček obsahuje kvalitní, úrodnou půdu a semínka slunečnice. Děti jej jednoduše otevřou, semínka nasypou do půdy a pokud budou pečlivě zalévat, mohou se doslova dívat na to, jak rostlina krásně roste. Sáček je navíc určen i pro zábavu, v podobě omalovánky dané rostliny.

Domácí zahrádka Canova Grow My First jako neobvyklá hračka pro děti
Domácí zahrádka Canova Grow My First pro 100% domácí produkty

100% domácí po celý rok

Už se Vám nezamlouvá zelenina bez chuti z obchoďáku? Pokud ne, vypěstujte si vlastní v domě i bytě. Domácí zahrádky Canova jsou určeny úplně pro všechny, ať už si pořídíte malý sáček, nebo velký box, vždy tím získáte 100% domácí rostliny, vypěstovány u Vás doma. Pěstovat je navíc budete moct v jakémkoli ročním období!

Snadněji už to nejde!

Díky balíčku úrodné půdy, spolu s prémiovými semínky rostliny se nebudete muset starat o nic, krom zálivky. Nebudete si muset špinit ruce pletím ani přesazováním. Vše necháte růst bez starostí a ztráty Vašeho času. Rostlinku jen umístíte na to správné slunečné místo a máte vystaráno. Půda je vyrobena ze 100% ekologického kokosového vlákna, které výborně váže vodu i živiny. Kokosový substrát je navíc bohatý o spoustu pozitivních organizmů, které podporují růst rostlin a jejich výnos.

Domácí zahrádka Canova Grow My First se snadnou údržbou
Domácí zahrádka Canova Grow My First - kvalita z UK

Kvalita z Velké Británie

Všechny produkty výrobce Canova jsou vyrobeny ve Velké Británii, jejich ušlechtilý vzhled je dosažen precizní ruční prací, na které si výrobce zakládá. Poznejte i jiné produkty tohoto výrobce a vyzdobte svůj byt originálními dekoracemi, nebo si pořiďte domácí zahrádku a vypěstujte si vlastní bylinky i zeleninu. Všechny Canova produkty naleznete zde.

Vlastnosti domácí zahrádky Canova Grow My First

 • Domácí zahrádka pro děti, která pobaví a poučí
 • Omalovánka na čelní straně sáčku pro pobavení dětí
 • Jednoduchá manipulace, stačí odstřihnout vršek sáčku, nasypat semínka do hlíny a pak už jen poctivě zalévat
 • Balení obsahuje 100% ekologickou a úrodnou zeminu z drceného kokosového vlákna a prémiová semena slunečnice
 • Vyrobeno ve Velké Británii
 • Doba klíčení: 7 až 21 dnů (podle druhu rostlin)
 • Rozměry (VxŠxD): 18 x 15,8 x 7 cm
 • Hmotnost: 150 gramů
 • Vhodné jako originální dárek
Návod k pěstování domácí zahrádky Canova Grow My First

Jak pěstovat?

 1. Nechte děti vybarvit omalovánku na obalu sáčku
 2. Odstřihněte vrchní část sáčku a vytáhněte pytlík se semínky
 3. Semena zasejte cca. 2,5 cm pod povrch zeminy
 4. Sáček umístěte na slunné místo, nejlépe na jižně situované okno, a zalévejte vodou, dokud semena nezačnou klíčit (cca. 7 až 21 dní podle druhu rostliny). Zeminu v žádném případě nepřelévejte, ale udržujte jí vlhkou.
 5. Pokud Vám vyroste více rostlin blízko vedle sebe, rostliny protřiďte, případně přesaďte.

O výrobci Canova

Společnost Canova z Velké Británie se zabývá výrobou luxusních doplňků pro Váš dům i byt. V portfoliu tohoto výrobce můžete najít svíčky nejrůznějších rozmanitých vůní, a to vždy v originálně navrženém balení. Dále nabízí aroma difuzéry v nepřeberném spektru pronikavých vůní. Originální pak jsou domácí zahrádky, ať už v podobě malých sáčků s rostlinou, keramických květináčů s originálním grafickým návrhem, nebo rovnou celou krabičkou pro vypěstování zeleniny či květin přímo ve Vašem bytě. Výrobce Canova si dává za úkol vytvářet zábavné produkty tak, aby byly krásné, funkční a také v souladu s přírodou. Tento přistup, a také výrazný podíl ruční práce mají za výsledek neobyčejně detailně propracované výrobky té nejvyšší jakosti.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...