Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Domácí zahrádka Canova Grow Your Own - italská zahrádka

U vás již 21.08.2018
519 Kč s DPH
337 Kč s DPH
279 Kč bez DPH
-
+
Kód:670797
Výrobce: Canova
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Trochu přírody do Vašeho bytu.

Velká domácí zahrádka Canova Grow Your Own perfektně vyzdobí a oživí interiér Vašeho bytu. Tento box obsahuje kvalitní, úrodnou půdu a semínka čtyř rostlin - rajče, římský salát, bazalka, rukola. Stačí jej jednoduše otevřít, nasypat hlínu do obou polovin nepromokavé krabice a semínka zasít do půdy. Při správném zalévání, se pak můžete doslova dívat na to, jak Vám rostliny rostou před očima.

Domácí zahrádka Canova - trochu přírody do Vašeho bytu
Domácí zahrádka Canova Grow Your Own pro 100% domácí produkty

100% domácí po celý rok

Už se Vám nezamlouvá zelenina bez chuti z obchoďáku? Pokud ne, vypěstujte si vlastní v domě i bytě. Domácí zahrádky Canova jsou určeny úplně pro všechny, ať už si pořídíte malý sáček, nebo velký box, vždy tím získáte 100% domácí rostliny, vypěstovány u Vás doma. Pěstovat je navíc budete moct v jakémkoli ročním období!

Snadněji už to nejde!

Díky boxu úrodné hlíny, spolu se semínky rostlin se nebudete muset starat o nic, krom zálivky. Nebudete si muset špinit ruce pletím ani přesazování. Vše necháte růst bez starostí a ztráty Vašeho času. Rostlinky jen umístíte na to správné slunečné místo a máte vystaráno (nejlépe jižně orientované okno). Půda je vyrobena ze 100% ekologického kokosového vlákna, které výborně váže vodu i živiny. Kokosový substrát je navíc bohatý o spoustu pozitivních organizmů, které podporují růst rostlin a jejich výnos.

Domácí zahrádka Canova Grow Your Own se snadnou údržbou
Domácí zahrádka Canova - kvalita z UK

Kvalita z Velké Británie

Všechny produkty výrobce Canova jsou vyrobeny ve Velké Británii, jejich ušlechtilý vzhled je dosažen precizní ruční prací, na které si výrobce zakládá. Poznejte i jiné produkty tohoto výrobce a vyzdobte svůj byt originálními dekoracemi, nebo si pořiďte domácí zahrádku a vypěstujte si vlastní bylinky i zeleninu. Všechny Canova produkty naleznete zde.

Vlastnosti domácí zahrádky Canova Grow Your Own

 • Jednoduchá manipulace, stačí otevřít krabici, rozprostřít hlínu, nasypat semínka, a pak už poctivě zalévat
 • Balení obsahuje 100% ekologickou a úrodnou zeminu z drceného kokosového vlákna a semena italských rostlin - rajče, rukola, bazalka, římský salát
 • Vyrobeno ve Velké Británii
 • Doba klíčení: 7 až 21 dnů (podle druhu rostlin)
 • Voděodolné provedení, zamezuje případnému prosakování vody
 • Rozměry (VxŠxD): 11,5 x 29 x 19,5 cm
 • Hmotnost: 860 gramů
 • Vhodné jako originální dárek
Návod k pěstování domácí zahrádky Canova Grow Your Own

Jak pěstovat?

 1. Otevřete nepromokavou papírovou krabici
 2. Do horní i spodní části krabice nasypte 1 sáček se zeminou
 3. Semena zasejte cca. 2,5 cm pod povrch zeminy, do každé poloviny krabice zasejte dvě rostliny
 4. Krabice umístěte na slunné místo, nejlépe na jižně situované okno, a zalévejte vodou, dokud semena nezačnou klíčit (cca. 7 až 21 dní podle druhu rostliny). Zeminu v žádném případě nepřelévejte, ale udržujte jí vlhkou.
 5. Pokud Vám vyroste více rostlin blízko vedle sebe, rostliny protřiďte, případně přesaďte.

O výrobci Canova

Společnost Canova z Velké Británie se zabývá výrobou luxusních doplňků pro Váš dům i byt. V portfoliu tohoto výrobce můžete najít svíčky nejrůznějších rozmanitých vůní, a to vždy v originálně navrženém balení. Dále nabízí aroma difuzéry v nepřeberném spektru pronikavých vůní. Originální pak jsou domácí zahrádky, ať už v podobě malých sáčků s rostlinou, keramických květináčů s originálním grafickým návrhem, nebo rovnou celou krabičkou pro vypěstování zeleniny či květin přímo ve Vašem bytě. Výrobce Canova si dává za úkol vytvářet zábavné produkty tak, aby byly krásné, funkční a také v souladu s přírodou. Tento přistup, a také výrazný podíl ruční práce mají za výsledek neobyčejně detailně propracované výrobky té nejvyšší jakosti.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...