Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Domácí zahrádka Canova Julie Dodsworth - levandule

U vás již zítra
259 Kč s DPH
168 Kč s DPH
139 Kč bez DPH
-
+
Kód:670807
Výrobce: Canova
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Designová domácí zahrádka.

Domácí zahrádka Canova ze série Julie Dodsworth představuje originální řešení domácího pěstování rostlinek, v luxusně vyzdobeném keramickém květináči. Tento malý květináč se stylovým vzhledem, obsahuje kvalitní, úrodnou půdu a semínka levandule. Stačí jednoduše odbalit, semínka nasypat do půdy a při správném zalévání, se můžete doslova dívat na to, jak Vám rostlina roste před očima.

Domácí zahrádka Canova Julie Dodsworth - trochu přírody do Vašeho bytu
Domácí zahrádka Canova Julie Dodsworth pro 100% domácí produkty

100% domácí po celý rok

Už se Vám nezamlouvá zelenina bez chuti z obchoďáku? Pokud ne, vypěstujte si vlastní v domě i bytě. Domácí zahrádky Canova jsou určeny úplně pro všechny, ať už si pořídíte malý sáček, nebo velký box, vždy tím získáte 100% domácí rostliny, vypěstovány u Vás doma. Pěstovat je navíc budete moct v jakémkoli ročním období!

Snadněji už to nejde!

Díky balíčku úrodné hlíny, spolu se semínky rostliny se nebudete muset starat o nic, krom zálivky. Nebudete si muset špinit ruce pletím ani přesazování. Vše necháte růst bez starostí a ztráty Vašeho času. Rostlinku jen umístíte na to správné slunečné místo a máte vystaráno (nejlépe jižně orientované okno). Půda je vyrobena ze 100% ekologického kokosového vlákna, které výborně váže vodu i živiny. Kokosový substrát je navíc bohatý o spoustu pozitivních organizmů, které podporují růst rostlin a jejich výnos.

Domácí zahrádka Canova Julie Dodsworth se snadnou údržbou
Domácí zahrádka Canova Julie Dodsworth - kvalita z UK

Kvalita z Velké Británie

Všechny produkty výrobce Canova jsou vyrobeny ve Velké Británii, jejich ušlechtilý vzhled je dosažen precizní ruční prací, na které si výrobce zakládá. Poznejte i jiné produkty tohoto výrobce a vyzdobte svůj byt originálními dekoracemi, nebo si pořiďte domácí zahrádku a vypěstujte si vlastní bylinky i zeleninu. Všechny Canova produkty naleznete zde.

Vlastnosti domácí zahrádky Canova Julie Dodsworth

 • Stylový keramický květináč s originálním zdobením
 • Jednoduchá manipulace, stačí odstranit papírový obal, nasypat semínka do hlíny a pak už poctivě zalévat
 • Balení obsahuje 100% ekologickou a úrodnou zeminu z drceného kokosového vlákna a semena levandule
 • Vyrobeno ve Velké Británii
 • Doba klíčení: 7 až 21 dnů (podle druhu rostlin)
 • Rozměry (VxŠxD): 11 x 9 x 9 cm
 • Hmotnost: 300 gramů
 • Vhodné jako originální dárek
Návod k pěstování domácí zahrádky Canova Julie Dodsworth

Jak pěstovat?

 1. Odstraňte papírový obal, vytáhněte pytlík se semínky a hlínu vsypte do keramického květináče
 2. Semena zasejte cca. 2,5 cm pod povrch zeminy
 3. Květináč umístěte na slunné místo, nejlépe na jižně situované okno, a zalévejte vodou, dokud semena nezačnou klíčit (cca. 7 až 21 dní podle druhu rostliny). Zeminu v žádném případě nepřelévejte, ale udržujte jí vlhkou.
 4. Pokud Vám vyroste více rostlin blízko vedle sebe, rostliny protřiďte, případně přesaďte.

O výrobci Canova

Společnost Canova z Velké Británie se zabývá výrobou luxusních doplňků pro Váš dům i byt. V portfoliu tohoto výrobce můžete najít svíčky nejrůznějších rozmanitých vůní, a to vždy v originálně navrženém balení. Dále nabízí aroma difuzéry v nepřeberném spektru pronikavých vůní. Originální pak jsou domácí zahrádky, ať už v podobě malých sáčků s rostlinou, keramických květináčů s originálním grafickým návrhem, nebo rovnou celou krabičkou pro vypěstování zeleniny či květin přímo ve Vašem bytě. Výrobce Canova si dává za úkol vytvářet zábavné produkty tak, aby byly krásné, funkční a také v souladu s přírodou. Tento přistup, a také výrazný podíl ruční práce mají za výsledek neobyčejně detailně propracované výrobky té nejvyšší jakosti.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...