Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Oblíbený lednový výprodej

PowerCube Extended USB - Grey

poslední 1 ks skladem !
391 Kč s DPH
324 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:672195
Výrobce: POWERCUBE
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Rozbočovač elektrického proudu s kabelem a montážním dokem PowerCube Extended USB

Montážní dok

V kanceláři nebo doma často nemáme elektrické zásuvky na dosah. Díky PowerCube Extended, který v balení obsahuje montážní dok pro jednoduché uchycení na potřebné místo vám odpadne věčné ohýbání pod stůl pro připojení Vaší elektroniky do zásuvky.

Odnímatelná páska

Montážní dok, který je dodáván s PowerCube Extended lze snadno přichytit pomocí dvou dodaných oboustranných pásek. Kdykoliv se rozhodnete jej odstranit, stačí vytáhnout pomocí úchytů. Vybrali jsme pečlivě lepicí pásku, tak aby byla dostatečné pevná a přitom nezanechala žádné stopy na povrchu po jejím odstranění.

Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB s jednoducou instalací
Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB bez omezení

Dostupnost zásuvek

Pokud by všechny elektrické zařízení, která používáme měli úzké zástrčky bylo by jednoduché zapojit všechna zařízení aniž by se mezi sebou blokovali. Všichni se ale setkáváme s objemnými adaptéry, které nám blokují další zásuvky. Unikátní design PowerCube Extended zajišťuje, že se zástrčky navzájem neblokují.

Rozšíření

Vytvářejte vlastní sestavy. PowerCube Extended je modulární systém. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a třeba i USB portů.

Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB s možností rozšíření
Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB s oceněním za design Red Dot

Ocenění Red Dot za design

Originální vzhled PowerCube jistě elegantně vyzdobí každý interiér. Svým neotřelým a přesto decentním vzhledem se stal PowerCube skvělým řešením pro rozbočení elektrického proudu pro ta místa, kde by běžný rozbočovač nevypadal dobře. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění, to nejvýznamnější je Red Dot Design Award.

Fixace kabelu

Kromě montážního doku obsahují obě verze PowerCube Extended Cable Fix, díky němuž mohou být kabely úhledné a přehledné.

Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB s jednoduchou fixací kabelu
Rozbočovač elektrického proudu PowerCube Extended USB s 2 USB výstupy

USB nabíjení

V ložnici, kde si rádi čtete elektronické knihy, pracujete na tabletu nebo si hrajete se smartphonem, potřebujete dostatek energie pro Vaše elektronické miláčky. Většina USB kabelů, ale není, tak dlouhá aby dosáhla až do Vaší postele. Zapojením PowerCube Extended USB vedle své postele, můžete nabíjet zařízení prostřednictvím dvou výkonných USB portů (2.1A), které umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Doba nabíjení bude kratší než při nabíjení přes USB port na vašem notebooku. Teď už se nemusíte starat o slabou baterii. Nabíjení máte vždy po ruce.

Specifikace rozbočovače PowerCube Extended USB

  • Vstupní napětí: 110 – 240 V
  • Maximální vstupní proud: 16 A
  • Maximální příkon: 3680 W
  • Počet výstupů: 4
  • Počet USB portů: 2
  • USB výstup: 2x 5V / 2.1 A
  • Kabel: ANO - s délkou 1,5 metru
  • Montážní dok: Ano (obsažen v balení)
  • Uzemnění: Ano
  • Dětská pojistka: Ano

Hodnocení PowerCube Extended USB - Grey
na základě 1 recenzí

Moderní prodlužovačka možno nabíjení pomoci USB možno přilepit pod stůl
Rozhodně povedená moderní prodlužovačka s dětskými clonkami. Skvělé se hodí pod noční stolek u postele nebo pod pracovní stůl, vždy pád zásuvek, včetně USB, po ruce. Po chvíli používání se nám u obou kusů začal objevovat problém s clonkami, které brání zasunutí vidlice. Momentálně u jednoho kusu jedna zásuvka vadná, u druhého nepoužitelné dvě. Přesto produkt můžu doporučit, jen při častějším používání počítejte s problémem u dětských clonek. (Pro info, produkt používáme 3 roky)

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...