Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Potvrzujeme, že e-shop je v plném provozu, prodejna s mírně změněnou otevírací dobou také. Více informací o možném zpoždění zásilek a zavedení mimořádných opatření naleznete zde.

Cenová smršť monitorů a notebooků Acer

Chladící box Gio Style Bravo 25

poslední 2 ks skladem
539 Kč s DPH
446 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:672691
Výrobce: Gio Style
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Pasivní chladící box (taška) Gio Style Bravo 25 s optimálním vnitřním prostorem

Optimální izolační prostor.

Pasivní chladící box Gio Style Bravo 25 je navržen tak, aby bylo dosaženo co nejlepší rovnováhy mezi velikostí vnitřního chladícího prostoru a tloušťkou izolačního materiálu. Box je vyroben z plastového materiálu s izolačním Styroporem (EPS) uvnitř, tak aby bylo dosaženo optimálního izolačního účinku. Materiál je zdravotně nezávadný, díky tomu budete moct ovoce i zeleninu vkládat přímo do boxu.

Na výlet i v parném letním dni

S objeme 22,5 litru budete moct vzít na výlet celou svou rodinu a do boxu uschovat ovoce, zeleninu, salámy, prostě vše, na co budete mít na výletě chuť. Do boxu Bravo budete moct umístit i nealkoholické či alkoholické nápoje. S boxy Gio Style Bravo budete mít chladné nápoje na dosah ruky i v tom největším vedru. Pro optimální chlazení doporučujeme dokoupit chladící vložky, které se nechávají vychladit v mrazáku. Při použití 2 Gio Style vložek (2x 400), výrobce garantuje udržení chladu až po dobu 14 hodin.

Pasivní chladící box (taška) Gio Style Bravo 25 udrží Vaše nápoje i potraviny chladné až po dobu 14 hodin

Vlastnosti chladícího boxu Gio Style Bravo 25

  • Pasivní chladící taška pro udržení potravin a nápojů v chladu
  • Udržení chladu po dobu až 14 hodin s namraženými chladícími vložkami Gio Style 2x400
  • Vyrobeno z polypropylenu
  • Při sklopení madla je víko zajištěno proti nežádoucímu otevření
  • Celoobvodová izolace ze Styroporu (EPS)
  • K udržení teploty se používají chladící vložky (nejsou součást balení, lze dokoupit)
  • Objem: cca. 22,5 litru
  • Hmotnost: 1,96 kg
  • Vnější rozměry: 38 x 25 x 38 cm
  • Vnitřní rozměry: 32 x 20 x 33,5 cm

O značce Gio Style

Italská značka GioStyle je výrobce venkovních, cestovních a domácích produktů pro každého. Společnost byla založena po 2. světové válce a začínala jako výrobce malých součástek do chladících zařízení. Svůj boom zažila s příchodem plastové éry, kdy začala vyrábět boxy na potraviny, termosky, chladící boxy pro různá použití. Po šedesáti letech své existence značka Gio Style stále vyrábí produkty pro domácnost i na cesty. Na trhu je tato značka dobře známá jak elektrickými chladícími boxy do auta, do sítě, tak jinými produkty pro uchovávání pokrmů.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...