Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Klasický Fidget Spinner, růžový

U vás již zítra
99 Kč s DPH
60 Kč s DPH
49 Kč bez DPH
-
+
Kód:672958

Podrobný popis

Pořiďte si hit roku klasický Fidget (hand) Spinner v růžovém provedení i vy

Hit roku v klasickém provedení!

Pořiďte si i vy hit tohoto roku v podobě malé hračky – fidget spinneru. Spinner vylepší Vaši soustředěnost a koordinaci, dokonce přispěje k odreagování od rušného života a dodá Vám tak trochu klidu. Použití je velmi jednoduché – středovou část uchopíte mezi prsty a ostatními prsty (pro pokročilé), nebo druhou rukou roztočíte hand spinner. Kvalitní ložisko zajistí, že se bude fidget spinner točil velkou rychlostí po dlouhou dobu. Čím rychleji spinner roztočíte, tím déle se bude točit.

Vyberte si barvu, která Vám sedí

Ať už vybíráte spinner pro děvče, pro chlapce nebo pro sebe, u nás naleznete barvy pro všechny. Pestré barvy jako růžová, oranžová nebo zářivě zelená, i decentní modrou, černou a klasickou bílou. Přestaňte s otravným cvakáním propisky, s okusováním nehtů nebo jiným zlozvykem a vyzkoušejte tuto antistresovou hračku, která zatočí s Vaším stresem.

Vyberte si barvu klasického fidger spinneru pro sebe i děti

Pár triků i pro začátečníky

Údržba fidget spinnerů

Pokud se Vám nebo Vaší ratolesti přestane spinner otáčet, nesnažte se jej promazat olejem, sprejem WD atd. Ložiska uvnitř fidget spinneru nevyžadují žádné mazání, v případě, zhoršení spinu se ložiska čistí a to profouknutím stlačeným vzduchem nebo kompresorem.

Pokud Vám vypadává krytka středového ložiska, doporučujeme jí vzít do kleští a na třech protilehlých místech lehce zmáčknout.

Udržujte svůj finger spinner ve skvělé formě

Vlastnosti fidget spinneru

  • Antistesová hračka pro každého
  • Hit letošního roku
  • Průměr: 7,5 cm
  • V pestrém růžovém provedení

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...