Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Startovací set zavlažovacího systému Tropf Blumat, 3 metry

U vás již 20.09.2018
1 331 Kč s DPH
1 100 Kč bez DPH
-
+
Kód:672965
Výrobce: Blumat
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Ukázka použití ve skleníku automatického zavlažovací systému Tropf Blumat

Krásné truhlíky díky automatického zavlažování.

Objevte tajemství alpských truhlíků s tímto startovacím setem automatického zavlažovacího systému Tropf Blumat. Díky tomuto systému bude pěstování zeleniny, bylin a květin v truhlíku snazší, než kdy dříve. Už se nebudete muset každý den tahat s těžkou konví plnou vody. Zavlažovací systém Tropf Blumat totiž můžete připojit k vodovodnímu systému, barelu nebo obyčejné pet lahvi. Oproti konkurenčním výrobkům nepotřebuje přívod elektrického proudu a nemusí být připojen k vodovodu.

Vše potřebné ve startovací sadě

V balení tohoto startovacího setu na 3 metry zavlažovací plochy najdete vše potřebné k zapojení systému Tropf Blumat do chodu. Nebudete tak muset kupovat další příslušenství, vše jednoduše složíte a zavedete do truhlíku, na záhon nebo do skleníku. Díky redukci pro připojení k zásobníku vody, nebudete potřebovat připojení k vodovodnímu řadu. V balení je hned 12 zavlažovacích senzorů, které vystačí například na 6 truhlíků o délce 50 cm. Pro optimální zavlažování se doporučuje instalovat 1 zavlažovací senzor, a to co každých 25 centimetrů.

Startovací set zavlažovacího systému Tropf Blumat, 3 metry - vše v balení
Instalace zavlažovacího setu Tropf Blumat - část 1

Jak zapojit systém - 1. část

Nejprve je potřeba naplnit všechny zavlažovací senzory vodou (až po okraj) a ponořit je do vody po dobu 1 hodiny. Nainstalujte redukci na zásobník vody (v balení), případně připojte regulátor tlaku k vodovodnímu řadu (není součást balení). K redukci připojte přívodní hadici a utáhněte maticí. Naměřte a nařežte si přívodní hadičky na požadovanou vzdálenost a jednotlivé kusy hadiček pak spojte T-spojkou.

Jak zapojit systém - 2. část

Před instalací senzorů zeminu řádně zalijte. Keramické zavlažovací senzory vyjměte z vody a zapíchněte do půdy tak, aby byla celá keramická část zapuštěna do zeminy. Konec silikonové trubičky (vedoucí ze senzoru) nasměrujte směrem k rostlině. Poslední senzor v systému pak nepřipojujte pomocí T-spojky, ale využijte L-spojku, která systém zakončí.

Instalace zavlažovacího setu Tropf Blumat - část 2
Instalace zavlažovacího setu Tropf Blumat - část 3

Jak zapojit systém - 3. část

Pokud využíváte pasivní způsob použití se zásobníkem vody, pak jej umístěte minimálně půl metru nad zavlažovací oblast, maximálně však do vzdálenosti 10 metrů. Zásobník naplňte vodou a nastavte jednotlivé keramické zavlažovací senzory pomocí kolečka na vrchní části. To otáčejte tak, aby ze silikonové trubičky voda netekla, ale pomalu kapala. Nastavení průtoku provádějte podle typu rostliny. Pro rostliny s větší spotřebou vody nastavte větší míru zavlažení a pro sukulenty minimální průtok.

Nastaveno, užijte si léto bez práce!

Po seřízení automatického zavlažovacího systému máte hotovo a celé léto už nebudete muset obletovat a zavlažovat záhonky, truhlíky nebo květináče. Stačí sem tam doplnit vodu do zásobníku, případně i s hnojivem a pozorovat, jak Vám rostliny rostou. Užijte si své krásné květiny, lahodnou zeleninu, nebo pronikavé aroma vašich bylin téměř bez práce s tímto chytrým automatickým zavlažovacím systémem Tropf Blumat!

Užijte si pohodové léto bez manuálního zavlažování s Tropf Blumat

Vlastnosti zavlažovacího systému Tropf Blumat

 • Užijte si nádherné květiny, lahodné plody nebo aromatické byliny bez zálivky
 • Automatické zavlažování bez potřeby vodovodního řadu nebo elektrického proudu
 • Lze připojit k barelu, zásobníku vody nebo vodovodu
 • Jednoduchá instalace systému
 • Pro zavlažování záhonků, zimních zahrad, květináčů nebo skleníků
 • Doporučuje se umístit jeden zavlažovací senzor co každých 25 cm
 • Možnost regulace průtoku, pro různé nastavení u různých druhů rostlin

Obsah balení:

 • 12 x Tropf-Blumat senzor včetně T-konektoru Ø 8-3-8 mm
 • 7 m přívodní hadice Ø 8 mm
 • 1 x L-konektor Ø 8-8 mm
 • 1 x koncový konektor Ø 8-3 mm
 • 1 x konektor Ø 8-8-8 mm
 • 1 x T-konektor Ø 8-3-8 mm
 • 1 x konektor Ø 8-8 mm
 • 1 x redukce na připojení k zásobníku vody

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...