Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Vyprodej - leden 01/2020

Antistresová hračka Fidget Cube 12-Side, bílá

dočasně nedostupné
263 Kč s DPH
218 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:674289
Výrobce: Universal
Záruční doba: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu

Podrobný popis

Fidget Spinner Cube 12-Side jako nová éra antistresových hraček

Nová erá antistresových hraček!

Zažeňte nudu a stres s touto malou antistresovou kostkou Fidget Cube 12-Side pro děti i dospělé. Oproti běžným Fidget Spinnerům umožňuje tato kostka hned 12 způsobů jak zabavit své neposedné prsty.

Přesně do ruky

Přestaňte s otravným cvakáním propisky, s okusováním nehtů nebo jiným zlozvykem. Fidget Cube 12-Side padne přesně do Vaší ruky a pomůže Vám zvládnout stres, napětí, nervozitu nebo nesoustředěnost. Právě proto je tato hračka vhodná i pro děti, kterým pomáhá se soustředěním a neposedností. Rozměry kostky jsou 7,5 na 5,5 cm.

Fidget Spinner Cube 12-Side přesně do Vaší ruky

12 způsobů, jak se zabavit

Fidget Cube 12-Side má dvanáct stran a proto přináší hned dvanáct způsobů, jak se zabavit. Otočný disk, pro možnost točení jako u běžného spinneru, posuvníky, otočné kolečka, tlačítko gamepad nebo joystick pro ty co si rádi hrají s nastavením. Silikonové balónky s motivem smajlíků a poutko pro ty, co pořád něco mačkají nebo tahají. Masážní podložka pro ty co potřebují trochu uvolnit.

12 způsobů, jak se zabavit s antistresovou hračkou Fidget Spinner Cube 12-Side

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...