Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Tiskárny za nej férovější ceny u Top prodejce v regionu

Laserová lampa Star Shower Motion s dálkovým ovladačem

Dnes si prohlíží 5 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
poslední 1 ks skladem !
830 Kč s DPH
747 Kč s DPH
618 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:675053 (P/N: M10545)
Výrobce: Noname
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Laserová lampa Star Shower Motion s dálkovým ovladačem

Laserová lampa Star Shower představuje celosvětovou novinku v oblasti světelné dekorace! S tímto geniálním světelným laserovým systémem za jedinou sekundu rozzáříte tisíce hvězd nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Ideální využití je o Vánocích, ale také při příležitosti široké škály rodinných i narozeninových oslav, a to v každém ročním období!

Obr. Ideální pro každou příležitost 616860b

 

Ideální pro každou příležitost

Odpočívejte s vašimi blízkými na balkoně nebo si vychutnávejte neodolatelnou krásu světelných efektů Star Shower s Vašimi přáteli na terase či zahradě! Vytvořte pro sebe a své děti nádherný svět fantazie! Úžasnou novinkou u tohoto systému je to, že stačí jediný konektor, aby Váš domov zářil tak jako nikdy předtím! Určitě vyrazíte dech i vašim sousedům!

Obr. Více než 6000 světelných bodů 616860c

 

Více než 6000 světelných bodů

Star Shower Motion s více než 6000 zářivými hvězdami promění váš domov na překrásný pohádkový svět! Stisknutím jediného tlačítka hvězdy ožijí a Star Shower Motion způsobí jakoby výbuch pohybujících se světelných efektů! Celý pozemek, celý dům od základů až po střechu bude zářit v nejúžasnějších světelných efektech!

Obr. Volba je ve vašich rukou! 616860d

 

Volba je ve vašich rukou!

Umístěte Star Shower Motion pohodlně do zahrady a použijte ho tak jako i předtím s nepohyblivými hvězdami, nebo pouhým stlačením knoflíku s velkolepými pohybujícími světelnými efekty! Tajemství se ukrývá uvnitř Star Shower Motionu! Tichý a silný motor uvede do pohybu světelnou spektrální přepážku a vy se během sekundy stlačením jediného knoflíku ocitnete jakoby v jiné galaxii!

Obr. StarShower Motion 616860a

 

Dálkové ovládání pro extra pohodlí

Objednejte si balíček s dálkovým ovládáním, abyste mohli pohodlnějí zapínat a vypínat váš Star Shower Motion laserový světelný systém! Dálkový ovladač má jedinečný signál, takže s ním budete ovládat jen váš Star Shower Motion. 

Star Shower Motion

  • Star Shower Motion v sobě samozřejmě nese všechny fantastické výhody klasického Star Shower. Oproti klasickým osvětlením a LED světelným řetězům můžete ušetřit až 99 % nákladů na elektřinu, což je dost značný obnos peněz!
  • Můžete si vybrat mezi klasickým a pohyblivým režimem se zeleným nebo červeno-zeleným barevným efektem.
  • Star Shower je robustní a odolný vůči dešti, sněhu a slunečnímu záření a v žádném případě nemůže dojít k poškození systému!
  • Rozsviťte nádherné světelné efekty na více než 300 metrů čtverečních plochy!
  • Funguje dokonce i ze 100metrové vzdálenosti!
  • Pouze Star Shower vysílá více než 6000 světelných bodů - gigantické!
  • No a nakonec - jen Star Shower má zabudovaný geniální světelný snímač: za soumraku se Star Shower automaticky zapne, a když se začne rozednívat, automaticky se vypne!

Související zboží

Hodnocení
Laserová lampa Star Shower Motion s dálkovým ovladačem na základě 1 recenzí

funguje
měla by podle popisu reagovat na denní světlo a sama zapínat a vypínat. zatím se toto nedaří a nutné použít vypínač na přístroji anebo dálkáč. v návodu je to popsané sice i česky, ale poněkud nejasně -až zmateně

Diskuze
Laserová lampa Star Shower Motion s dálkovým ovladačem

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...