Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem bílých lilií

AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
poslední 1 ks skladem !
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH
330 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:677401
Výrobce: Nepřiřazeno
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Unikátní, převratitelný deštník!

Vyzkoušejte unikátní technologii oboustranných deštníků pro bezstarostné dny v nepříznivém počasí. Jedinečnost deštníků spočívá v jejich konstrukci, ta umožní pohodlné složení deštníku na obrácenou, suchou stranu. Mokrá horní textilie s kapkami vody je tak uschovaná uvnitř složeného deštníku a nezamokří tak ani interiér auta, ani Vás samotné. Tento jedinečný deštník oceníte například při nastupování v dešti do auta. Můžete klidně usednout na sedadlo a zůstanete suchý/suchá i při následném složení deštníku a jeho naložení do auta.  V autobuse zase svým deštníkem nezamokříte ostatní cestující. Doma stači postavit tento samostojný deštník na vhodné místo a nechat ho okapat.

Oboustranný deštní s unikátní konstrukcí pro pohodlné složení
Oboustranný holový deštník s grafickým zpracováním lilií

Rozzařte deštivé dny barvami!

I deštivé podzimní dny budou hned veselejší s originálně zpracovaným deštníkem. Deštník je vybaven hned dvěma barevně kontrastními textiliemi. Vnější decentní černá a vnitřní s grafickým zpracováním rozkvetlých lílií bílé barvy. Barevně kontrastní provedení jistě zvedne Vaši náladu, ať už je venku jakkoli pochmurno.

Odolný vodě, větru i slunci

Vrchní potah deštníků je vyroben z kvalitního nepromokavého nylonu, po kterém voda rychle steče. Spodní textilie zakrývá konstrukci a dodává deštníku působivý vzhled. Krom vody tkanina nepropustí ani sluneční paprsky, takže můžete deštník využít jako sluneční clonu v letním období. Pro vyšší odolnost vůči větru má deštní zesílenou kovovou konstrukci s flexibilními pruty.

Oboustranný deštník odolný vůči vodě, větru i slunci
Holový deštník s unikátní rukojeti ve tvaru písmena C pro volnost rukou

Volné ruce díky unikátní rukojeti

Taky Vám často při držení deštníku chybí další ruka na zvednutí dítěte, držení mobilu při psaní SMS či vytažení peněženky z tašky? Teď je těmto problematickým, nepříjemným situacím konec. Unikátní rukojeť ve tvaru písmene C dokáže uvolnit ruku k jiným činnostem prostým provléknutím paže do rukojeti. Deštník si takto spolehlivě a pevně přidržíte, aniž by Vás jakkoli jinak omezoval.

Samostojný!

Unikátní konstrukce deštníku nepřináší jen snadné složení, ale i možnost odložení téměř kamkoli. Dokáže stát sám v prostoru, aniž by se o cokoli opíral. V této pozici stačí nechat deštník po dešti okapat a bude opět suchý, připravený na další použití. 

Oboustranný deštník s možností odložení téměř kamkoli

Vlastnosti deštníku

  • Převratitelná konstrukce pro pohodlné složení deštníku na suchou stranu
  • V dvoubarevném provedení - vnější strana v černé barvě, vnitřní s grafickým zpracováním rozkvetlých lílií
  • Potah z nepromokavého a neprosvítavého nylonu
  • Zesílená kovová konstrukce pro vyšší odolnost
  • Sušení v samostojné pozici pro ušetření místa
  • Unikátní, praktická rukojeť ve tvaru C
  • Průměr otevřeného deštníku: 108 cm
  • Délka s rukojetí: 85 cm
  • Hmotnost: 580 gramů

Parametry

Typ deštníku: holový

Barva: vícebarevná

Materiál: Kov

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...