Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Chytrá osobní váha UMAX Smart Scale US10C

Dostupnost:
1 441 Kč s DPH
1 395 Kč s DPH
1 153 Kč bez DPH
-
+
Kód:677876
Výrobce: Umax
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

UMAX Smart Scale US10C je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů. Smart Scale analyzuje tělesné složení až 14 různých parametrů, např. tělesný tuk, kosterní svaly, viscerální tuk, objem vody, proteiny, metabolický věk nebo BMI a měří hmotnost prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA).

Váha je propojena bezdrátově (Bluetooth) se skvělou mobilní aplikací v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad vaší kondicí. Použitá ITO technologie bez kovových částí, patentovaný systém měření a kvalitní materiály zajišťují dlouhodobou vysokou přesnost měření.

Sledujte své tělo - 14 tělesných parametrů:

 1. Hmotnost
 2. BMI
 3. Tělesný tuk
 4. Hodnocení postavy
 5. Hmotnost bez tuku
 6. Podkožní tuk
 7. Viscerální tuk
 8. Objem vody
 9. Kosterní svaly
 10. Svalová hmota
 11. Kostní hmota
 12. Proteiny
 13. BMR
 14. Metabolický věk

Skvělá aplikace v češtině

Mobilní aplikace pro iOS a Android je kompletně v češtine a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete.

Měřte celou rodinu a sledujte i své přátele

V aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena. Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak váš přítel uvidí vaše výsledky na svém mobilním telefonu.

Technické údaje:

 • Rozměry: 284 x 284 x 25 mm
 • Hmotnost: 1,2 kg
 • Baterie: 4 x 1,5 V AAA
 • Rozsah měření: 0,2 - 180 kg
 • Standardní odchylka: 50 g
 • Bezdrátový přenos: Bluetooth 4.0
 • Mobilní aplikace: Feelfit Health Fitness Tool v češtině

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...