Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Gymbean - sleva 01/2020

Magnetický náramek Energetix Sportex, černý - L-XL (L-XL)

do 5 dnů
1 740 Kč s DPH
1 438 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:679313
Výrobce: Energetix
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Užijte si kolekci sportovních náramků Exergetix SPORTEX! Neuvěřitelně sportovně a atraktivně vypadající náramky vhodné jak pro ženské zápěstí, tak pro to mužské. Barevný pásek různých velikosti a barev.

Šperky ENERGETIX se staly oblíbenými napříč světem, jejich nošení se stalo životním stylem - spojením estetiky a magnetické síly potřebné pro zdravý život. Miliony lidí v mnoha zemích světa nosí šperky ENERGETIX, protože jejich uchvátil exkluzivní a originální design a navíc pociťují sílu magnetů, které jim pomáhají v každodenním životě a mnohým ulevili od bolesti a různých obtíží. Ve všech špercích Energetix jsou zabudovány neodymové magnety.

Velkou oblibu si získaly nejrůznější Energetix náramky(ať už elastické nebo pevné), nejen díky své kráse a praktičnosti, ale samozřejmě i díky zabudovaným magnetem.

 

Specifikace magniteckého náramku Energetix SPORTEX:

• Síla magnetů: 2000 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

• Počet magnetů: 3 ks

• Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

 

Magnetické náramky a jejich efekt:

Mnoho lidí našlo s magnetickými šperky nové štěstí a energii na prožití celého dne. Zkušenost je taková, že šperky magnetické Energetix nejsou jen krásným doplňkem na nošení, ale v první řadě Vás nabijí novou energií. Utlumte bolest a začněte prožívat svůj život více pozitivně a šťastněji, než kdykoli předtím. Pro mnohé co začali nosit magnetické šperky Energetix se život změnil v krásnější.

Co se stane ve Vašem těle poté co začnete nosit magnetické šperky?

  • Magnety Energetix jsou neodymové magnety o síle minimálně 1200 Gaussů (0,12 Tesla), buňky Vašeho těla začnou reagovat na magnetické pole tvořené těmito magnety. 
  • Zlepší se hladina kyslíku Vašeho těla, jelikož červené krvinky budou moct lépe proudit cévami.
  • Vaše krev bude lépe přeměňovat kyslík a výživové látky do buněk v těle a lépe odbourávat odpadní materiál. Právě kvůli odbourávání je důležité pít dostatečné množství vody, alespoň 1,5 litru denně.
  • Aktivuje se regenerační systém těla.
  • Budete energičtější a pozitivně nabuzeni.
  • Tlumí únavu, bolesti hlavy, migrény a po nějaké době může tyto nepříjemnosti odstranit úplně.

Velikost naramku sportex

 

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...