Facebook.com
Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Letní mega výprodej Crocs se slevami až 44%

Key finder FIXED Smile - červený

dočasně nedostupné
383 Kč s DPH
317 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:679352 (P/N: FIXSM-SMILE-RD)
Výrobce: Fixed
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Key finder FIXED Smile - červený

popisek

Již žádné zapomínání osobních věcí!

Bluetooth lokátor FIXED SMILE sleduje Vaše osobní věci. Upozorní Vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo Vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc.

Pohlídá vše, na čem Vám záleží!

Ten pocit určitě znáte. Panebože, kde mám peněženku? Nebo, průšvih, nemůžu najít klíče. Tak tohle končí. FIXED SMILE pohlídá to, na čem Vám záleží a zbaví vás infarktových stavů. Stačí mrknout do aplikace ve Vašem chytrém telefonu a hned budete vědět, na čem jste.

popisek

Malý a chytrý pomocník

 • Na pozadí SMILE trvale sleduje skrze telefon a aplikaci polohu Vašich důležitých věcí.
 • Dvojstiskem tlačítka vyhledá SMILE Váš zapadnutý nebo založený telefon. Ozve se vyzváněním.
 • Je příjemný na dotek. Na každé další setkání s ním se budete těšit.
 • Jeho baterie vydrží zhruba jeden rok. Až dojde? Jednoduše si ji sami vyměníte.
popisek
popisek

Upozornění podle Vás

Je na Vás, jakou formu komunikace se svým hlídačem SMILE zvolíte. Může být buď velmi intenzivní, nebo naopak tichá a sofistikovaná. V prvním případě vás telefon upozorní na každé odpojení a zabrání tedy ztrátě hlídané věci. Nebo vše můžete nechat běžet na pozadí a zjistit stav na vyžádání. Aplikace vám vždy ukáže aktuální polohu hlídané věci na mapě nebo poslední zaznamenanou polohu. Vždy tak budete vědět, jak postupovat dál.

 

Bezpečné zóny a noční režim

Chcete-li vědět o každém připojení a odpojení hlídače SMILE od Vašeho telefonu, čímž můžete zabránit ztrátě nebo krádeži věci, stačí si zapnout příslušná upozornění. Jelikož však signál kolísá podle místa, kde se právě nacházíte, mohou Vás tato upozornění obtěžovat. Proto jsme do aplikace přidali funkci bezpečných zón a nočního režimu.

Bezpečná zóna může být Váš byt, dům nebo třeba kancelář. Pokud vstoupíte do bezpečné zóny, upozornění nebudou aktivní. Jestliže zónu opustíte, budete zase vědět o každém odpojení. Noční režim Vás zase ochrání od nečekaných alarmů během spánku. V definovaném časovém rozmezí budou všechna upozornění neaktivní.

popisek
popisek

Pro jakékoli zařízení

Po registraci váš SMILE automaticky provážeme s Vašimi registračními údaji. Pokud se pomocí těchto údajů přihlásíte do SMILE aplikace na dalším telefonu či tabletu, znásobíte hledací sílu. Jakmile se váš primární telefon odpojí od SMILE a v dosahu bude další zařízení, dojde ke spojení. A vůbec přitom nezáleží, zda primární zařízení běží na iOS a sekundární na Androidu. Propojení funguje multi-platformě.

Vlastnosti hledače/hlídače FIXED SMILE

 • Sleduje Vaše osobní věci opatřené lokalizačním čipem SMILE, „propípne“ Vaši věc na stisk tlačítka
 • Usnadní vám hledání ztracené nebo založené věci pomocí SMILE radaru
 • Zobrazuje poslední známou polohu věcí na mapě
  Dvojstiskem tlačítka vyhledá SMILE váš zapadnutý nebo založený telefon, zve se vyzváněním.
 • Umožňuje zastavit sledování věci, pokud budete delší dobu mimo její dosah. Tím šetří baterii telefonu a zabraňuje opakovanému zobrazování notifikací
  Dovoluje nastavit notifikace o připojeném či odpojeném SMILE čipu přesně podle potřeby
 • Funkce safe zóny zastaví notifikace o připojení či odpojení doma, v kanceláři nebo kdekoliv se často pohybujete a notifikace nejsou žádoucí
 • Dává možnost vypnout používání GPS na pozadí, čímž výrazně omezuje nároky aplikace na baterii telefonu
 • Nabízí funkci noční režim, díky které zastavíte notifikace ve zvoleném časovém období
 • Jeho baterie vydrží zhruba jeden rok. Až dojde? Jednoduše si ji sami vyměníte (napájeno baterií CR2032)
 • Zdarma stáhnutelná ovládací aplikace FIXED SMILE pro iOS 10.0 a vyšší nebo Android 5.0 a vyšší
 • Android verze 6.0.0 (Marshmallow) kvůli chybě v OS znemožňuje správnou Bluetooth komunikaci některých zařízení s telefonem. Mimo mnoha jiných zařízení se toto bohužel týká i SMILE. Chyba byla opravena ve verzi Android 6.0.1 kde už je vše plně funkční.
 • Rozměry: 36 x 36 x 5 mm

Obsah balení:

 • 1x bílý Bluetooth hlídač / hledač věcí FIXED Smile
 • 1x knoflíková baterie CR2032

Často kladené dotazy:

Otázka

Odpověď

Na jakou vzdálenost od telefonu Fixed Smile Funguje?

Lokátor komunikuje s telefonem prostřednictvím bezdrátového rozhraní Bluetooth ve verzi 4.0 LE, s tímto rozhraním je vzdálenost limitovaná na až 10 metrů (v závislosti na prostředí)

Jaká baterie napájí GPS lokátor Fixed Smile? Pro napájení lokátoru je použita knoflíková baterie CR2032, která je součástí balení (vložena uvnitř lokátoru Smile). Díky použití nízkoenergetického Bluetooth 4.0 LE dokáže tato baterie pohánět lokátor cca. 1 rok.
Jak vyměnit baterii v lokátoru Fixed Smile? Zde stačí postupovat pomocí přiloženého návodu (ke stažení zde).
Jak spárovat GPS hlídač Fixed Smile s mobilním telefonem. Při prvotním nastavení a párování lokátoru Fixed Smile doporučujeme postupovat podle video návodu v odkazu.
Jak funguje hledání ztracené věcí pomocí GPS lokátoru Smile? Ztracenou věc lze lokalizovat prostřednictvím mobilní aplikace FIXED SMILE, se kterou jste lokátor spárovali. V této aplikaci si můžete prohlédnout poslední známou polohu ztracené věci (tedy poslední polohu, než lokátor vzdálil od telefonu). Tuto pozici si můžete zobrazit na mapě, po opětovnému přiblížení ke ztracené věci se telefon opětovně spáruje s GPS lokátorem a ten můžete v případě potřeby "prozvonit". Lokátor Fixed Smile je totiž osazen malým reproduktorem, který Vám tónem pomůže najít ztracenou věc.
Je GPS lokátor Fixed Smile v češtině? Ano, mobilní aplikace FIXED SMILE je kompletně v češtině.
Jakou verzi operačního systému podporuje aplikace FIXED SMILE? Bezplatná aplikace k lokátoru FIXED SMILE je určena pro operační systém Google Android a to ve verzi 5.0 a vyšší nebo pro systém Apple iOS 10.0 a vyšší.
SMILE po mě chce při párování heslo. Kde zjistím heslo pro párování?
Spojení s Bluetooth hlídačem osobních věcí SMILE je chráněno neveřejným heslem, které zabraňuje neoprávněnému připojení třetích zařízení a osob. Aplikace FIXED SMILE však využívá zabezpečené spojení a v návaznosti na registraci uživatele na serveru FIXED dává možnost spojení bez nutnosti vkládání hesla. Heslo telefon vyžaduje ve chvíli, kdy se pokusíte s hlídačem spojit mimo mobilní aplikaci FIXED. Pokud se tedy snažíte připojit přímo v nastavení Bluetooth vašeho telefonu, budete vyzváni k zadání hesla. Stačí přejít do aplikace SMILE a heslo nebude vyžadováno. K spárování dojde automaticky po zapnutí hlídače SMILE a kliknutí na tlačítko +, které přidává nový SMILE do aplikace.

Parametry
Key finder FIXED Smile - červený

 • Barva: červená

Video
Key finder FIXED Smile - červený

Související zboží

Diskuze
Key finder FIXED Smile - červený

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...