Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Extol Premium autonabíječka 9stupňová, řízená mikroprocesorem, 12/6V, 4A 8897300

VÝPRODEJ
NÁŠ TIP
Sleva platí do vyprodání zásob.
poslední 1 ks skladem !
1 301 Kč s DPH
1 171 Kč s DPH
968 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:679924 (P/N: 8897300)
Výrobce: Extol Premium
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Nabíječka je určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2 – 80Ah. Pro svou práci využívají automatický přepínací mód o vysoké frekvenci. Vestavěný mikroprocesor v naprogramovaných devíti fází procesu zajistí nabití baterií až do 100% jejich originální kapacity. Umožňuje automaticky (nebo volitelně) znovuoživení částečně sulfátovaných baterií. Nabíjí a zachraňuje vyčerpané baterie. V automatickém udržovacím módu dodává bateriím pouze tolik potřebné energie, která se rovná jejímu samovybíjecímu proudu, takže umožní uživateli ponechat baterii spojenou s nabíječkou i po několik měsíců a udržet ji ve stále plném stavu nabití.

9 nabíjecích stupňů:

  1. vyhodnocení stavu baterie
  2. zotavení baterie
  3. pozvolné zahájení nabíjení
  4. nabíjení konstantním pulzním proudem
  5. regenerace (desulfatace)
  6. nabíjení konstantním proudem
  7. snižování nabíjecího proudu
  8. kontrola stavu
  9. konstantní napětí, udržovací pulzní proud

Technické parametry:

  • 12/6V, 4A

Info: Určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2–80Ah.

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...