Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Výprodej CROCS až 60%

Energetix Magnetický krční límec

DOPRAVA ZDARMA
NÁŠ TIP
Dostupnost:
2 610 Kč s DPH
2 157 Kč bez DPH
-
+
Kód:684876
Výrobce: Energetix
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

✔  Bolí Vás krční páteř?        ✔  Máte ztuhlé svaly a úpony ramen?  

Jedinečný magnetický krční límec přináší komfort, relaxaci a uvolnění při sezení na židli nebo v křesle i při ležení v posteli.

Ideální pro pohodu při čtení, při sledování televize nebo práci na počítači. Pro pobyt doma i na cestách autem, vlakem i letadlem. Nenahraditelný pomocník při sedavém zaměstnání.

Ergonomický a masivní tvar pomůže odstranit nebo zabránit bolesti krční páteře, uvolnit napětí svalů a relaxovat. 

Osm silných permanentních neodymových magnetů, každý o síle 1200 Gs, dodává magnetickou sílu do oblasti  krční páteře a ramen.

Límec je vyplněn extra kvalitní paměťovou pěnou Comfort,  která se individuálně přizpůsobí každému tvaru hlavy a krku. Je obalen příjemným, měkkým, plyšovým materiálem, takže Vás i prohřeje. 

Lze jej upevnit praktickými upínacími šňůrkami.

Součástí límce je taška k jeho uložení s níž zabere velmi málo místa a proto ho můžete mít stále kdekoliv po ruce. Je mobilní a nezávislý na zdroji energie, má ji v sobě.

  • Povrch lze omývat ručně při teplotě 30 ° C
  • Unikátní výrobek na českém trhu!
  • Originální Německý výrobek!

 

DOPORUČUJEME PŘI:

✔   Bolestech krční páteře

✔   Bolestech krku a ztuhnutí šíje

✔   Bolestech hlavy a migrénách

✔   Svalovém napětí  a fyzické únavě

✔   Večerním pohodlném odpočinku

✔   Dlouhodobém cestování

✔   Poúrazových stavech

✔   Relaxaci po sportu

 

Specifikace:

  • Počet magnetů: 8
  • Síla magnetů: 9600 (8x 1200) Gaussů

 

Magnetické bandáže a jejich efekt:

Živé organismy jsou velmi citlivé na magnetické pole. To působí na každou buňku v těle. Účinky magnetu na krevní obraz, především na erytrocyty a sedimentaci, nastávají, když se krev vystaví působení magnetického pole. Kvantitativní i kvalitativní účinky působení magnetického pole jsou viditelná na tkáních i na buněčném metabolismu. Je prokázáno, že magnetické pole ovlivňuje životní energii lidí.

Existuje vzájemné působení mezi funkcemi centrálního nervového systému a magnetickým polem. Některé poznatky ukazují, že magnetické pole má přímý vliv na části mozku, které kontrolují endokrinní systém. Magnetická terapie má inhibiční účinek na bolesti ve smyslu předcházení progresu bolesti. Vlivem magnetické terapie dochází k rychlejšímu hojení ran a zlomenin. Existují pozitivní účinky na zachovávání pH v buňkách a tkáních.

Je experimentálně dokázáno, že 500 G je minimální síla magnetického pole, která může vyvolávat pozorovatelné účinky. Prokazatelné účinky magnetického pole na lidské zdraví při dlouhodobém používání jsou hodnoty od 800 gaussů (výrobky Energetix obsahují neodymové magnety s průměrnou silou 800 - 2200 gaussů). Hustota magnetického toku nezávisí na počtu magnetů v daném výrobku (hodnota jednotlivých magnetů se nesčítají).

Co se stane ve Vašem těle poté co začnete používat magnetickou bandáž?

  • Zlepší se hladina kyslíku Vašeho těla, jelikož červené krvinky budou moct lépe proudit cévami.
  • Vaše krev bude lépe přeměňovat kyslík a výživové látky do buněk v těle a lépe odbourávat odpadní materiál. Právě kvůli odbourávání je důležité pít dostatečné množství vody, alespoň 1,5 litru denně.
  • Aktivuje se regenerační systém těla.
  • Budete energičtější a pozitivně nabuzeni.
  • Tlumí únavu, bolesti hlavy, migrény a po nějaké době může tyto nepříjemnosti odstranit úplně.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...