Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Platinum 20 seconds - profesionální odstranění škrábanců

NÁŠ TIP
skladem > 5 ks
499 Kč s DPH
412 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:685699 (P/N: M13308)
Výrobce: MediaShop
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Vaše auto je neustále vystavováno drobným nehodám: stačí malá nepozornost s nákupním vozíkem, nebo s klíči a hned máte na autě nový škrábanec! Škodu může zavinit i někdo jiný, ale oprava bude stát celý majetek právě jen vás! Odteď je s tím konec!

  • rychlé a jednoduché odstranění škrábanců a poškození laku v rekordním čase
  • extrémně produktivní: jeden flakón postačí na více než sto škrábanců
  • vhodný na všechny druhy laků aut a motorek
  • extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům
  • jednoduché a rychlé použití

Odstraňte škrábance během jednoho okamžiku!

Pomocí Platinum 20 Seconds odstraníte všechny škrábance a poškození laku za rekordní čas, nepotřebujete k tomu žádný přístroj, ani pomoc autolakýrníka, zvládnete to totiž i sami! Stačí vzít speciální kulatou houbičku Platinum, vytlačit na ni trochu přípravku Platinum 20 Seconds a intenzivně vetřít prostředek do škrábance. Stačí vám na to 20 sekund! Povrchové poškození téměř ihned zmizí!

Jak vlastně Platinum 20 Seconds funguje?

Lak auta se skládá z více vrstev, i jeden jediný škrábanec ho dokáže hluboko poškodit. Zatímco houbičkou nanášíme krém Platinum 20 Seconds na povrch, uvolňují se do něj molekuly laku. Vlivem tření krém molekuly znovu spojí, takže lak bude opět jako nový a škrábanec se načisto ztratí! Trvá to nanejvýš 20 sekund a po škrábanci nezůstane ani stopa. Vaše auto bude vypadat jako nové!

Video

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...