Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Crocs ozdoba Jibbitz Hockey Sticks

NÁŠ TIP
AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
poslední 2 ks skladem
89 Kč s DPH
71 Kč s DPH
59 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:685766
Výrobce: Jibbitz
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Ozdoba (odznáček) Jibbitz Hockey Sticks k botám Crocs

Odznáček Jibbiz s motivem Hockey Sticks.

Odznáček Jibbitz Hockey Sticks s originálním sportovním motivem. Připevnění ozdobiček Jibbitz na boty CROCS je velmi snadné, pouze ozdobu nacvaknete do kulatého otvoru v botě. Při vyndávání vytlačíte prstem ze spodní strany. Dodejte svým nazouvákům Crocs sportovního ducha s touto originální ozdobou s motivem ledního hokeje!

Nepřeberné množství motivů!

Přizpůsobte botičky Crocs Vašemu drobečkovi, vyberte si z velkého množství odznáčků právě ten, který se bude Vašemu dítěti líbit, nebo je nechte, aby si samo vybralo Jibbitz podle svého vkusu. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s oblíbenými postavami z populárních kreslených i hraných filmů či seriálů.

Vyberte si jeden z nepřeberného množstí odznáčků Jibbitz k pantoflím Crocs
Vložení ozdoby Jibbitz do obuvy Crocs

Vložení ozdob Jibbitz

Ze zakoupeného odznáčku odstraňte štítek, případně jej vyjměte z krabičky. Vyberte to správné místo na pantoflích Crocs a odznáček do nich vkládejte pod sestupným úhlem 45°.

Vyjmutí ozdob z pantoflí Crocs

Uchopte obuv Crocs s ozdobou Jibbitz a z vnitřní strany prstem vytlačte tento odznáček pod vzestupným úhlem 45°. Nepokoušejte se ozdoby vyjmout taháním za tělo Jibbitz, to by mohlo způsobit jejich přetrhnutí!

Vyjmutí odznáčku Jibbitz z nazouváků Crocs

Parametry

Motivy: Sportovní

Balení více kusů: Ne

Blikající: Ne

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...