Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Jibbitz odznáčky na boty Crocs LOL Pack, 3ks

VÝPRODEJ
Sleva platí do vyprodání zásob.
skladem > 5 ks
179 Kč s DPH
98 Kč s DPH
81 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:685848
Výrobce: Jibbitz
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Jibbitz odznáčky na boty Crocs LOL Pack, 3ks

Ozdoba (odznáček) na boty Crocs LOL 3 Pack

Odznáčky Jibbiz s motivem zkratky LOL.

Hra slov a čísel to je série odznáčku Jibbitz Letter a Jibbitz Number. S touto sadou 3 odznáčků představující písmenka snadno sestavíte zkratku LOL. Dokupte si i další písmenka nebo číslice a vytvářejte jakékoli slova nebo zkratky, například LOL, OMG, 4Ever, 4U, 2U a mnoho dalších. Své nazouváky Crocs tak můžete vylepšit přesně podle své fantazie rychle a jednoduše. Můžete si však být jistí, že takto dozdobené pantofle Crocs budou opravdu unikátní!

Nepřeberné množství motivů!

Přizpůsobte boty Crocs sobě nebo svému drobečkovi, vyberte si z velkého množství odznáčků právě ten, který se Vám bude nejvíce líbit nebo nechte děti, ať si samy vyberou Jibbitz podle svého vkusu. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s oblíbenými postavami z populárních kreslených i hraných filmů či seriálů.

Vyberte si jeden z nepřeberného množstí odznáčků Jibbitz k pantoflím Crocs
Vložení ozdoby Jibbitz do obuvy Crocs

Vložení ozdob Jibbitz

Ze zakoupeného odznáčku odstraňte štítek, případně jej vyjměte z krabičky. Vyberte to správné místo na pantoflích Crocs a odznáček do nich vkládejte pod sestupným úhlem 45°.

Vyjmutí ozdob z pantoflí Crocs

Uchopte obuv Crocs s ozdobou Jibbitz a z vnitřní strany prstem vytlačte tento odznáček pod vzestupným úhlem 45°. Nepokoušejte se ozdoby vyjmout taháním za tělo Jibbitz, to by mohlo způsobit jejich přetrhnutí!

Vyjmutí odznáčku Jibbitz z nazouváků Crocs

Parametry
Jibbitz odznáčky na boty Crocs LOL Pack, 3ks

  • Motivy: Čísla a písmena
  • Balení více kusů: Ano
  • Blikající: Ne

Související zboží

Diskuze
Jibbitz odznáčky na boty Crocs LOL Pack, 3ks

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...