Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Black Friday 2019

Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A

DOPRAVA ZDARMA
poslední 3 ks skladem
1 939 Kč s DPH
1 603 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:687284 (P/N: MLA02ZM/A)
Výrobce: Apple
Záruční doba: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu

Podrobný popis

Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /1/

Ještě lepší psaní, ruku na to.

Každou interakcí s nově navrženým doplňkem Magic Mouse 2 uděláte víc než kdy předtím. A daleko příjemněji.

Bez drátů a bez námahy.

Doplněk Apple se s Macem automaticky spáruje pomocí USB kabelu s konektorem Lightning. A integrovanou bezdrátovou technologií Bluetooth udržuje spolehlivé, bezpečné spojení na vzdálenost až 9 metrů. Zároveň je Magic Mouse 2 natolik chytrá, aby poznala, kdy ji nepoužíváte. A efektivně hospodaří s energií, aby jeho baterie vydržela co nejdél

Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /2/
Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /3/

Dobíjecí baterie. A nebudete chtít měnit.

Díky zabudované dobíjecí lithium-iontové baterii se obejdete bez tužkových nebo jakýchkoli jiných vyměnitelných baterií. Jednoduše připojte přibalený Lightning/USB kabel k portu Lightning na doplňku. Naplno baterii nabijete za necelé dvě hodiny. A vydrží přes měsíc používání.

Ekologicky šetrný design.

Magic Mouse 2 používá plně dobíjecí – a recyklovatelné – lithium-iontové baterie. Obejdete se tak bez nesčetných alkalických baterií, které by jinak skončily na skládkách.

Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /4/
Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /5/

Snadno se drží. Těžko pouští.

Protože nepotřebuje baterie na jedno použití, má Magic Mouse 2 novou vnitřní strukturu s méně mechanickými součástkami. A protože má bytelnější a přitom lehčí konstrukci s optimalizovaným designem nožiček, klouže po povrchu hladce, příjemněji a s menším odporem.

Hladký Multi-Touch povrch.

Magic Mouse 2 má nejmodernější Multi-Touch povrch, který vám usnadní objevování obsahu. Posouvejte jedním prstem v libovolném směru, listujte webovými stránkami a fotkami. Myš pozná rozdíl mezi těmito gesty – a taky bezpečně ví, kdy na ní máte ruku jen položenou.

Apple Magic Mouse 2 MLA02ZM/A /6/

Nově navržená Magic Mouse 2 je dobíjecí, takže se obejdete bez tradičních baterií. Je lehčí, díky vestavěné baterii a souvislému dnu má méně pohyblivých součástek, navíc má optimalizovaný design nožiček. Magic Mouse 2 tak přesněji vnímá pohyb a pohybuje se po stole s menším odporem. A na Multi-Touch povrchu můžete provádět jednoduchá gesta jako přejíždění mezi webovými stránkami nebo posouvání dokumentů. Magic Mouse 2 je připravená k použití hned po vybalení a s Macem se spáruje automaticky.

Specifikace

Rozměry a hmotnost:

 • Výška: 2,16 cm
 • Šířka: 5,71 cm
 • Hloubka: 11,35 cm
 • Hmotnost: 0,099 kg

Obecné:

 • Technologie Multi-Touch

Připojení a rozšíření:

 • Bluetooth
 • Port Lightning
 • Bezdrátová rozhraní

Požadavky na systém:

 • Mac s rozhraním Bluetooth a OS X 10.11 nebo novějším

Obsah baleni:

 • Magic Mouse 2
 • USB kabel s konektorem Lightning

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...