Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Velká dámská peněženka Italy fashion 55020-SG z pravé kůže, černá

AKCE
poslední 1 ks skladem !
699 Kč s DPH
578 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:688705
Výrobce: Italy fashion
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Stylová dámská peněženka z pravé kůže Italy fashion s jemnou povrchovou strukturou a černou barvou. Zapínání peněženky je řešeno na kovový cvok. Po jeho odepnutí se dostanete do vnitřní části, která je navíc vystlána luxusní pravou kůži ve stejné barvě jako tělo peněženky. Uvnitř naleznete dostatek kapes na slevové / platební karty, osobní doklady i účtenky. Nechybí ani speciální místo pro uložení mincí s extra zapíáním v zadní části peněženky.

Vlastnosti peněženky

  • Stylová dámská peněženka z pravé kůže v černé barvě
  • Vnitřní prostor se zapínání na kovový cvok
  • Přihrádky na slevové nebo platební karty a osobní doklady
  • Přihrádky pro bankovky nebo účtenky
  • Extra Kapsa se zapínáním pro uložení drobných v zadní části peněženky
  • Dodáváno v dárkové krabičce
  • Rozměry: 14,2 x 8,5 x 3,5 cm

Parametry

Barva: černá

Materiál: Kůže

Technické parametry

Jak se starat o peněženku:

Pravá kůže:

Kůže je přírodní produkt, jakýkoli nerovný či nepravidelný povrch na kůži by se měl považovat za unikátní rys a ne defekt. Díky jedinečné povaze materiálu - pravé kůži, se dá očekávat, že s přibývajícím věkem se povrch peněženky stane unikátním. Koženou kabelku zbytečně nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Sluneční paprsky totiž vysušují kůži a jejich dlouhodobé vystavení by mohlo způsobit vyblednutí barvy nebo popraskání povrchu. Kůži nevystavujte ani nadměrné vlhkosti nebo vodě, voda by mohla kůži poškodit. Pokud kůži namočíte, měli byste jí neprodleně otřít. Pro udržení krásy a hebkosti kůže lze použít kvalitní pečující přípravky na pravou kůži.

Eko kůže:

K výhodám eko kůže patří cenová dostupnost, prodyšnost, dostatečná pevnost i odolnost proti oděru. Oproti pravé kůži se  může pyšnit jakoukoli barvou. Pokud se o eko kůži dobře staráme, můžeme její životnost výrazně prodloužit. Neměla by se vystavovat přímému a dlouhodobému slunečnímu záření, k běžnému očištění stačí použít navlhčený hadřík.

Zipy:

Pokud by se Vám zdálo, že se zip na peněžence zadrhává nebo dře, doporučujeme jej promazat a to nanesením malého množství včelího vosku na zuby zipu (při otevřené kabelce).

Skladování:

Pro delší skladování vložte peněženku do textilního sáčku (tašky), který zabrání zaprášení a jinému znečištění kabelky při skladování. Pro skladování peněženky z pravé kůže v žádném případě nepoužívejte plastové sáčky, hrozí zde vylučování chemických látek, které by mohly poškodit kůži. Skladujte mimo přímý sluneční svit a vlhké prostředí.

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...