Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

ALAVIS Plaque Free 40g

VÝPRODEJ
poslední 1 ks skladem !
445 Kč s DPH
368 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:690222
Výrobce: ALAVIS
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Sleva z důvodu blížícího se data expirace (03.2020)

ALAVIS™ PlaqueFree je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů. Alavis™ PlaqueFree významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

Alavis™ PlaqueFree na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o 88 % a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno odstranitelným.

Dávkování:

  • Psi a kočky pod 10 kg - ½ až 1 odměrka
  • Psi 10-25 kg - 1 až 2 odměrky
  • Psi nad 25 kg - 2 odměrky

Užívání:

  • Způsob použití: Přípravek nasypejte jednou denně na granule či na vařenou nebo konzervovanou stravu.
  • Délka užívání: Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Pro malé psy a kočky vydrží jedno baleni (40 g) až 8 měsíců, pro větší psy 2 měsíce.

Obsah balení:

  • 40 gramů

Výrobce: Patron ca, s.r.o., divize Lighthouse International Inc., 1st Canadian Place, Ontario, Kanada,

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 078–09/C a je volně prodejný.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...