Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Tiskárny za nej férovější ceny u Top prodejce v regionu

Spínaná zásuvka s měřením spotřeby Fibaro Wall Plug, Z-Wave Plus

Dnes si prohlíží 19 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
skladem v centrálním skladu
1 263 Kč s DPH
1 044 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:690269 (P/N: FIB-FGWPE-102-ZW5)
Výrobce: FIBARO
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Spínaná zásuvka s měřením spotřeby Fibaro Wall Plug, Z-Wave Plus

Chytrá zásuvka s měřením spotřeby elektrických zařízení!

Bezdrátovou zásuvku můžete použít ke sledování a ovládání jakéhokoliv zařízení. Díky kompaktním rozměrům nebude překážet jiným zařízením. Po zapojení zařízení stačí jen zmáčknout tlačítko a pojmenovat si nový přírůstek v aplikaci Fibaro. Zásuvka Fibaro je nejmenší a nejatraktivnější zařízení svého typu na světě. Nemusíte ji schovávat za nábytek, její moderní vzhled naopak budou obdivovat všechny návštěvy. V tomto zařízení se snoubí úchvatná krása s bezkonkurenční spolehlivostí.

Dálkově ovládaná zásuvka Fibaro Wall Plug s měřením spotřeby elektrických zařízení

Užitečná, jednoduchá a krásná!

Bezdrátovou zásuvku můžete použít ke sledování a ovládání jakéhokoliv zařízení. Díky kompaktním rozměrům nebude překážet jiným zařízením. Po zapojení zařízení stačí jen zmáčknout tlačítko a pojmenovat si nový přírůstek v aplikaci Fibaro. Ani stovky technických problémů, které bylo třeba vyřešit, nás nedonutily k žádnému kompromisu. Tento výrobek není pouhá vzdáleně ovládatelná zásuvka, je to opravdové inženýrské mistrovské dílo. Každá část byla vytvořena s nesmírnou přesností (maximální odchylka 3 nanometry) a zkoušena v extrémních podmínkách.

Užitečná, malá a krásná spínaná zásuvka Fibaro Wall Plug

Barevná indikace spotřeby i měření na dálku!

Křišťálový LED kroužek mění svou barvu v závislosti na množství energie spotřebovávané připojeným zařízením. Jedná se o praktickou funkci v elegantním designu. Aktuální spotřebu každé zásuvky uvidíte také v aplikaci Fibaro včetně historického vývoje. Snadno můžete porovnávat jednotlivé spotřebiče i celé místnosti. I z kanceláře zjistíte, jak dlouho děti hrají videohry či zdali jste nezapomněli vypnout televizi.

Dálkově ovládaná zásuvka Fibaro Wall Plug s barevnou indikací spotřeby

Široké spektrum využití!

Bezdrátová zásuvka FIBARO představuje jedno z nejuniverzálnějších chytrých domácích zařízení. Může sloužit jako vypínač pro téměř jakýkoli elektrický spotřebič připojený do zásuvky.

Spínaná zásuvka Fibaro Wall Plug s širokým spektrem využití

Vzdálené ovládání!

Mobilní aplikace Vám umožňuje spravovat bezdrátovou zásuvku FIBARO z jakéhokoli místa na světě. Můžete zapnout zařízení a monitorovat jejich provoz, i když jste stovky kilometrů od domova.

Dálkově ovládaná zásuvka Fibaro Wall Plug

Bezpečná spínání zásuvka s přepěťovou ochranou!

Zásuvka Fibaro je vybavena vestavěnou krytkou, která zajišťuje ochranu Vašich dětí. Kromě toho Vás vestavěné teplotní čidlo varuje blikající fialovou, pokud teplota překročí 55 °C. Toto varování se zobrazí rovněž v okamžiku, kdy zátěž přeroste povolené maximum 2.5 kW. Každá zásuvka je také vybavena speciálně navrženou bezpečnostní podložkou, která brání poškození tlakem, pokud by například někdo škubl za připojený kabel.

Bezpečná spínaná zásuvka Fibaro Wall Plug s přepěťovou ochranou
Dálkově ovládaná zásuvka Fibaro Wall Plug s možností okamžitého upozornění

Okamžitá oznámení!

Při zjištění jakéhokoli odběru energie Vám může systém okamžitě odeslat oznámení do Vašeho chytrého telefonu. Můžete se například dozvědět, že Vaše ratolest hraje hry, zatím co jste v práci.

... při neobvyklé situaci!

V závislosti na nastavení Vás může systém rychle informovat o jakémkoli neobvyklém stavu při provozu Vašich zařízení. Pomocí bezdrátové zásuvky můžete předejít poškození sítě či dokonce požáru v důsledku vady spotřebiče. Zásuvka Vás sama upozorní a zabrání zapojení poškozeného spotřebiče způsobujícího zkrat.

Spínaná zásuvka Fibaro Wall Plug dokáže zabránit nepříjemným situacím

Přesně na čas!

Nastavením konkrétní doby provozu můžete zajistit, že Váš chléb bude dokonale opečen nebo že se myčka spustí s dostatečným předstihem tak, abyste měli pro přípravu večeře k dispozici čisté nádobí. Zkontrolujte stav elektrického zařízení, kdykoli potřebujete – bez ohledu na to, zda se jedná o pravidelné aktivity nebo neobvyklé situace. Bezdrátová zásuvka FIBARO představuje jednoduché a praktické řešení.

Dálkově ovládaná zásuvka Fibaro Wall Plug s měřením spotřeby elektrických zařízení

Opravdová úspora peněz!

Použijte funkci měření spotřeby v kombinaci s možností automatického vypnutí určitých zařízení, když je nebudete používat, a dosáhněte skutečné úspory peněz. Poznejte domov, který neustále zpracovává obrovské množství informací, aby Vám mohl nabídnout nejvyšší možnou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Domov, který zajistí, že se dobře vyspíte, a navíc vám popřeje i dobré ráno.

Spínaná zásuvka Fibaro Wall Plug s možností automatického vypínání spotřebičů

Vlastnosti Fibaro Wall Plug

 • Kompatibilní s jakýmkoliv Z-Wave nebo Z-Wave+ kontrolerem (bez kontroleru nelze používat mobilní aplikaci, nastavovat zásuvku nebo přijímat notifikace)
 • Podporuje zabezpečený mód AES-128 šifrování
 • Jednoduchá instalace
 • Funguje i jako Z-Wave repeater signálu
 • Aktivní měření spotřeby a vytváření statistik
 • LED indikace spotřeby energie
 • Krytka pro bezpečí dětí

Specifikace Fibaro Wall Plug

Napájení a spotřeba:

 • EU zásuvka 230V AC, 50/60 Hz
 • Spotřeba: maximálně 1,6 W
 • Zátěž: 2,5 kW kontinuální

Certifikace a provoz:

 • RohS 2011/65/Eu
 • RED 2014/53/Eu
 • Provozní teplota: 0 až 40°C

Radiový protokol:

 • Z-Wave Plus (500 series chip)
 • Radiová frekvence: 868.4 MHz
 • Dosah: až 40 m v budovách, až 50 m ve volném prostoru

Rozměry:

 • 43 x 65 mm

Co je to Z-Wave?

Protokol Z-Wave byl vyvinut speciálně pro potřeby domácích zařízeních jako jsou termostaty, čidla, osvětlení, klimatizace, vzduchotechnika, ovládání audio či video techniky, které přenáší pouze malé objemy dat. Zařízení Z-Wave mají minimální spotřebu energie při zachování okamžité odezvy. Komunikace probíhá ve vyhrazeném pásmu, proto se na rozdíl od různých wifi či bluetooth řešení nemusíte bát rušení. Další výhodou je schopnost zapojení tzv. plug & play, přidání nového modulu do systému je tedy stejně snadné, jako například připojit k počítači usb klíčenku. V otevřeném prostoru je dosah až 100 metrů. Mozkem a centálním řízením komunikace mezi jednotlivými prvky je Z-Wave řídící jednotka (Controller).

Kompatibilní s technologií z-Wave

Parametry
Spínaná zásuvka s měřením spotřeby Fibaro Wall Plug, Z-Wave Plus

 • Hlasový asistent: Nepodporuje
 • Připojení: Z-Wave

Video
Spínaná zásuvka s měřením spotřeby Fibaro Wall Plug, Z-Wave Plus

Diskuze
Spínaná zásuvka s měřením spotřeby Fibaro Wall Plug, Z-Wave Plus

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...