Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

Google Home Mini Charcoal - černá

VÝPRODEJ
NÁŠ TIP
Sleva platí do vyprodání zásob.
Vybrat barvu
 
 
poslední 1 ks skladem !
910 Kč s DPH
819 Kč s DPH
677 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:691241 (P/N: 842776102416)
Výrobce: GOOGLE
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Malý, ale mocný!

Pozdravte Vašeho nového chytrého hlasového asistenta Google Home Mini. Stejně jako jeho velký sourozenec (Google Home) má verze Mini spoustu funkcí, které Vám vyrazí dech, co je však jiné, je jeho velikost. Google Home Mini je menší a štíhlejší, lépe tak zapadne do Vašeho interiéru. Z více barevných provedení si budete moct vybrat právě takové, které se do Vašeho bytu nejlépe hodí.

Malý, ale mocný hlasový asistent Google Home Mini

Hands-free pomocník v domácností!

Google Home Mini je vybaven chytrým hlasovým asistentem Google Assistant - ten Vám pomůže kdykoli to bude potřeba. Kvalitní mikrofony pro zpracování Vašeho hlasu zajistí, že Vás asistent vždy perfektně uslyší. Řekne Vám, kolik je hodin, jak je venku, poreferuje o dění ve světě, sdělí i výsledek zápasu Vašeho oblíbeného týmu a spoustu dalšího. Hlasové povely a sdělení jsou dostupné prozatím pouze v anglickém jazyce!

Hlasový asistent Google Home Mini jako Hands-free pomocník ve Vaší domácnosti
Chytrý hlasový asistent Google Home Mini Vám zdělí všechny aktuální informace, které potřebujete vědět

Co nevíte Vám sdělí Google

  • Jaká je předpověď na dnešní den?
  • Jak to vypadá s dopravou?
  • Jak se vyvíjí finanční trh?
  • Jak dopadl fotbalový zápas?

A nejen tyto, ale i další aktuální informace zjistíte rychle a snadno, stačí se jen zeptat*!

Rozvrhněte svůj den

Sestavte si rozvrh dne přesně podle sebe. Vytvářejte upomínky, budíky, volejte bez držení telefonu v ruce, pište SMS zprávy nebo získávejte nejaktuálnější informace z celého světa.

Chytrý hlasový asistent Google Home Mini Vám pomůže rozvrhnout den

Zábava bez hranic!

Použijte svůj hlas k přehrání své oblíbené hudby (prostřednictvím aplikace Spotify apod.) přímo na reproduktoru Google Home Mini, nechte si předčítat audio knihy nebo sledujte své oblíbené pořady a filmy prostřednictvím Vaší televize s rozšířením Chromecast.

Užíjte si zábavu bez hranic s chytrým hlasovým asistentem Google Home Mini

Ovládejte celou chytrou domácnost!

Chytrý hlasový asistent Google Home Mini Vám pomůže ovládat všechna chytrá zařízení* bez jediného dotyku ovladače nebo telefonu. Stačí říct a rozsvítí se Vám světla, uvaří káva nebo vypne topení. Asisten Home Mini spolupracuje s více než 1000 chytrými zařízeními od více jak 150 výrobců.

Ovládněte svou chytrou domácnost s chytrým hlasovým asistentem Google Home Mini

Vytvořeno pro zábavu rodiny

Užijte si seznam aktivit, vytvořený přímo na míru rodině. Nechte děti, aby se dozvěděli něco nového, hrajte s nimi různé hry nebo jim nechte předčítat pohádku na dobrou noc.

Chytrý hlasový asistent Google Home Mini pro zábavu celé rodiny

Pro správné fungovaní funkcí asistenta je potřeba bezdrátového připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Synchronizace služeb, například zálohování, vyžaduje úcet Google. Obsah získaný prostřednictvím určitých aplikací může vyžadovat odběr služby.

*Hlasové povely a sdělení jsou dostupné prozatím pouze v anglickém jazyce! Pro možnost automatického přehrávání videí a hudby prostřednictvím Vaší televize je potřeba připojit zařízení Google Chromecast (není součást balení). Další chytrá zařízení a kompatibilní aplikace naleznete zde

Parametry

Barva: černá

Konfigurace reproduktorů: Samostatný reproduktor (1.0)

Přenosný reproduktor: Ano

Bezdrátové připojení: Ano

Rozhraní: Bluetooth, WiFi

Celkový výkon: do 5 W

Hlasový asistent: Google Assistant

Připojení: Bluetooth

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...