Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Potvrzujeme, že e-shop je v plném provozu, prodejna s mírně změněnou otevírací dobou také. Více informací o možném zpoždění zásilek a zavedení mimořádných opatření naleznete zde.

Cenová smršť monitorů a notebooků Acer

Indukční rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice

DOPRAVA ZDARMA
NÁŠ TIP
AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
dočasně nedostupné
2 649 Kč s DPH
2 544 Kč s DPH
2 103 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:691285 (P/N: 16061)
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Chytrý tlakový rýžovar s indukcí!

Vaření není pouze kombinací správných ingrediencí. Vaření je vlastně jako malování obrazu: stejně tak jako v malbě můžete použít mnoho barev, tak při vaření přidáváte do jídla různé příchutě. A stejně jako každý umělec chcete, aby Vaše jídlo bylo perfektní umělecké dílo. A právě s tím Vám pomůže indukční rýžovar MiJia Rice Cooker 2. Toto zařízení je úžasný nástroj pro výrobu různých druhů pokrmů a není určeno pouze pro přípravu rýže, ale můžete s ním připravit také polévky, koláče, vejce a mnoho dalšího.

Chytrý tlakový rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker s indukcí

Lahodná chuť!

Nic se nevyrovná pocitu, když si uvaříte dobré jídlo. Pro přípravu té nejlahodnější misky rýže je nejvhodnější použít tlakový rýžovar s indukcí. Mi Induction Heating Rice Cooker se zdokonalenou elektromagnetickou indukci je tou nejlepší volbou. Pro rovnoměrné vaření rýže a zachování živin využívá špičkovou technologii mikro-tlakového ohřívání. Díky vnitřní litinové nádobě má rýžovar jedinečnou tepelnou stabilitu a magnetickou propustnost. Dle druhu rýže a vašich preferencí lze chytrým ovládáním nastavit teplotu, aby byla rýže uvařená do takové měkkosti, jakou máte rádi. Rýžovar disponuje také dálkovým ovládáním pro pohodlnější vaření.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker pro lahodnou chuť pokrmů

Tolik funkcí - tolik způsobů, jak vařit rýži

Existuje více než 40 000 druhů rýže! Rozmanitost těch, na které narazíme v našem supermarketu je však obvykle omezena na 10-15. Pravděpodobně jste již viděli černou rýži, hnědou rýži, jasmínovou a basmati. Předpřipravenou rýži, kterou používáte zejména pro sushi, divokou rýži atd.Rozdíl mezi všemi těmito druhy je především velikost a tvar, doba potřebná k jejich zpracování a množství škrobu, které obsahují. Každý druh rýže vyžaduje velmi odlišnou techniku vaření k uvolnění její pravé vůně a chuťi. MiJia Rice Cooker 2 obsahuje více než 3000 receptů a návrhů, jak vařit typ rýže, který máte doma právě teď. Ještě si nejste jisti, jaký druh rýže jste koupili? Vyzkoušejte čárový kód na zadní straně balení rýže pomocí aplikace a budou Vám odhalena všechna tajemství vaření dokonalé rýže, např. musíte před varem namočit rýži ve vodě, poměr vody k rýži v nádobě na vaření, dobu vaření apod.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker dokáže správně uvařit jakýkoli druh rýže

Automatické programy vaření pro maximální pohodlí

Přidejte vodu a rýži do hrnce, vyberte požadovaný program vaření a nechte přístroj pracovat. Automatické programy vaření umožňují mít stejnou strukturu rýže při každém vaření. Chcete, aby rýže byla lepkavá nebo pevná? Vyberte si odpovídající program a vychutnejte si perfektní degustační menu.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker s automatickými programy pro snadné vaření

Uvaří rýži pro celou rodinu, s možností odložení startu!

MiJia Rice Cooker 2 zvládne vaření do objemu 3 litry. V závislosti na druhu rýže a její schopnosti absorbovat vodu můžete do stroje nasypat více než 10 šálků surové rýže. To je dost pro každého ve velké rodině, aby dostal misku s lahodnou rýží. Spárujte MiJia Rice Cooker 2 s Vaším smartphonem nebo tabletem a pomocí časovače můžete odložit zahájení vaření. Naprogramujte zařízení, abyste připravili rýži dříve, než se proberete příští den nebo nastavíte čas, kdy vařič připraví rýži na večeři právě včas, když přijedete z práce. Teplo uvnitř nádoby zůstane 24 hodin po dokončení vaření.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker s objemnou nádobou a možností časovače

Ovládání a pokyny k vaření v bezplatné aplikaci!

MiJia Rice Cooker 2 je inteligentní rýžový vařič. Ví, jak dlouho má být jídlo vařeno, kdy přidat sůl a koření a dokonce pozná, když zapomenete přidat nějaké přísady. Postupujte podle pokynů, které vařič rýže dává prostřednictvím oznámení o aplikaci. Prostřednictvím aplikace můžete navštívit interaktivní online platformu, kde si můžete vyměňovat kulinářské nápady, naučit se recepty z celého světa a sdílet pokroky ve vaření.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker s ovládáním prostřednictvím aplikace

Ocel zevnitř, hedvábí na vnější straně!

MiJia Rice Cooker 2 je jedna z nejkrásnějších kombinací bílé high-tech v designu. Vzhledem k jejímu vypracovanému designu je vařič rýže skutečnou perlou ve vaší kuchyni. Panel senzorů LED poskytuje rychlé a přesné informace. Pokaždé, když vařič rýže provádí daný úkon, uslyšíte signál.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker v elegantním provedení

Jednoduché čištění! Stačí jen opláchnout!

Nádobu na vaření rýže lze snadno vyjmout a umýt. Stačí, když jí opláchnete vodou, aniž byste museli použít drsné čisticí prostředky. Díky designu nedochází k rozlití polévky přes okraje rýžovaru, žádné přilnutí přísad ke stěnám a tím i méně času na udržování a více času pro sebe.

Rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker se snadným čištěním

Vlastnosti rýžovaru Xiaomi Mi Induction Heating Rice

 • IH elektromagnetické topné technologie
 • PFA nelepivý povlak nádoby
 • Více než 3000 doporučení pro vaření na rýži
 • Přes 200 lahodných receptů
 • Dálkové ovládání pomocí aplikace MiJia ve Vašem telefonu
 • Automatické programy vaření odstraňují potřebu řídit rýžový vařič
 • Umožňuje vaření vývarů, zeleninových polévek, vajec apod.
 • Připravuje všechny ingredience rovnoměrně
 • Nádoba je vyrobena z japonského kovu Daikin s nelepivým povlakem, který zabraňuje tomu, aby přísady přiléhaly ke stěnám a udržovaly je neporušené
 • Snadné čištění díky vyjmutelné nádobě (pouze ruční mytí bez abrazivních mycích prostředků)

Technická specifikace:

 • Napájení: 220V~50Hz
 • Příkon: 1100W
 • Konektivita: WI-FI IEEE 802 11b/g/n 2.4GHz
 • Tlak: 20 kPa
 • Rozměry: 30 x 25,1 x 21,2 cm
 • Hmotnost produktu: 6,45 kg

Soubory ke stažení

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...