Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Crocs - říjen 2019

Xiaomi Roborock Sweep One S50 - bílá

DOPRAVA ZDARMA
NÁŠ TIP
AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
Vybrat barvu
 
 
poslední 1 ks skladem !
11 043 Kč s DPH
9 939 Kč s DPH
8 214 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:691820 (P/N: AMI685)
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Druhá generace úspěšného robotického vysavače!

Usnadněte si úklid podlah ve Vaší domácnosti s druhou generací oblíbeného robotického vysavače Xiaomi - Roborock Sweep One S50. Oproti svému předchůdci se může pyšnit vylepšeným sacím výkonem, výdrží nebo možností mokrého čištění podlah. Roborock Sweep One S50 uklidí Vaši domácnost zcela automaticky, ale můžete mu dávat povely i prostřednictvím mobilní aplikace. Svým jednoduchým, přitom moderním designem se hodí do každého interiéru.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 jako 2. generace úspěšného robotického vysavače

Suché i mokré čištění podlah!

Největší inovací robotického vysavače Xiaomi Roborock Sweep One S50, oproti svému předchůdci, je možnost mokrého čištění podlah. Mokré čištění je dosaženo pomocí nádržky na vodu s filtrem a speciálním mopem. Nádržku s mopem k vysavači připojíte jednoduše pouhým nasunutím do jeho spodní části, dokud neuslyšíte zacvaknutí. Kombinace vysávání a mokrého čištění Vám umožní ještě důkladnější úklid podlah, a přitom se nemusíte ani hnout z gauče.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s možností suchého i mokrého čištění podlah

Japonský motor NIDEC pro lepší sací výkon!

Základem každého kvalitního vysavače je pořádný motor, proto je Sweep One osazen výkonným motorem japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2000P a za minutu pojme 0,67m3 vzduchu. Tento motor z něj dělá jeden z nejvykonějších robotických vysavačů na trhu. Vysoký sací výkon umožní kvalitní úklid koberců i dlouhým vlasem nebo účinější vysávání kolem stěn a v rozích. Veškeré vysáné nečistoty jsou zachyceny v objemné nádobě a případě jejího naplnění Vás vysaváč upozorní, že jí musíte vysypat.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s výkonným japonským motorem

Vakuový cyklónový 3D čisticí systém!

Výkonný vysokotlaký ventilátor funguje jako cyklón pro vysoké sání, plovoucí hlavní kartáč je vhodný pro podlahu a utěsněné hladké vzduchové potrubí zajišťuje konstantní sání. Spolu s bočními kartáči a válečkovými kartáči zaručí, že podlaha je uklizena, vodorovně a vertikálně. Takto, i když budete chodit na podlaze naboso, nebudete cítit žádný prach ani granule.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s 3D čistícím systémem

Automatické čištění nebo vlastní nastavení!

Vysoce přesný LDS laserový snímač dokáže skenovat místnost rychlostí 5 × 360 °/ sekundu pro informaci o vzdálenosti, která pak bude vypočtena pomocí špičkového SLAM algoritmu pro generování mapy v reálném čase. Na základě mapy bude plánována trasa nejprve po okrajích a pak ve tvaru Z pro efektivní a úplné automatické čištění. Ať už chcete vyčistit jednolůžkový pokoj, všechny pokoje nebo malou plochu, stačí jen přetáhnout čisticí rámeček na mapu v aplikaci a nastavit vlastní úklidovou oblast.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s možností automatického úklidu nebo nastavení vlastních úklidových oblastí

Překoná i menší překážky!

Většina robotických vysavačů na trhu má problém s překonáním prahů mezi jednotlivými pokoji, proto nedokáži uklidit více místností bez Vaší pomoci. Xiaomi Roborock Sweep One S50 Vaši pomoc k vyčištění více pokojů potřebovat nebude. Vysavač má totiž kolečka, která dokáží překonat bariéry o výšce až 2 cm.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 překoná i menší překážky

Inteligentní identifikace koberce pro automatické čištění pod tlakem!

Vysavač Sweep One dokáže automaticky identifikovat koberec a zapnout maximální odsávání a vyčistit ho. Po vyčištění koberce bude přístroj automaticky obnovovat normální sání.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 rozpozná, kde se nachází koberec
Řídící jednotka Fibaro Home Center Lite objeví různá nebezpečí

Omyvatelný filtr pro snadné čištění!

Filtr typu E11 je potažen vodovzdorným teflonem a 95% výkonnost filtru lze zachovat i po roce normálního používání. Zaprášený a špinavý filtr je možné propláchnout přímo ve vodě, což omezuje potřebu dokupování nových filtrů.

Pečlivý design pro tišší chod

Přestože nový robot je dodáván s větší sací silou (max. 2000Pa), přichází s tichým chodem, díky speciální vložce z bavlny a pórovitým vzdušným sítem. Ty snižují hlučnost vysavače z původních 61-72 dB na 54-67 dB.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s tichým chodem

Dlouhá výdrž i automatické dokování

Robotický vysavač Sweep One je vyzbrojen velkokapacitní Li-Ion baterií, s kapacitou 5200mAh. Taková kapacita pak stačí při úplném nabití až na 2,5 hodiny nepřetržitého vysávání. Aktuální stav baterie je indikován LED diodami okolo tlačítek vysavače, kdy při 20% kapacity baterie začnou nlikat červeně. To Vás však nemusí trápit, vysavač automaticky přeruší provoz, dojde sám do nabíjecí stanice a po dobití opět začne pracovat tam, kde předtím přestal.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 s dlouhou výdrží i automatickým dokováním

Vlastnosti robotického vysavače Xiaomi Roborock Sweep One S50

 • Suchý i mokrý úklid podlahy
 • Automatické dobíjení (dokování) vysavače
 • 2,5 hodiny úklidu na jedno nabití
 • Možnost automatického i manuálního nastavení úklidu
 • LDS laserový senzor
 • Překoná prekážky s výškou až 2 cm
 • Možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace

Specifikace vysavače:

 • Objem prachové nádrže: 480 ml
 • Napájení: Lithium-Iontová baterie s kapacitou 5200mAh (14,4V)
 • Sací výkon: 2000 Pa
 • Příkon: 58 W
 • Hmotnost: 3.5 kg
 • Rozměry: 353 x 350 x 96,5 mm

Specifikace dobíjecí stanice:

 • Příkon: 42 W
 • Napájení: 100-240V~ (50/60Hz)
 • Výstupní napětí a proud: 20V / 1.8A

Obsah balení:

 • Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50
 • Napájecí adaptér
 • Dokovací stanice
 • Nádrž na vodu s mopem pro mokrý úklid
 • Manuál
Oceněný výrobek v soutěži Produkt roku 2018
Oceněný výrobek v soutěži Produkt roku 2018 pro nejpopulárnější výrobky v jednotlivých kategoriích dle zájmu spotřebitelů, kterou pořádá nezávislý nákupní portál Heureka.cz.

Video

Soubory ke stažení

Související zboží

Diskuze

Xiaomi Roborock Sweep One S50 - Milan
13. 9. 2018 10:53
 

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...