Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Potvrzujeme, že e-shop je v plném provozu, prodejna s mírně změněnou otevírací dobou také. Více informací o možném zpoždění zásilek a zavedení mimořádných opatření naleznete zde.

Cenová smršť monitorů a notebooků Acer

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
3 564 Kč s DPH
2 945 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:698010 (P/N: 17651)
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Čistý vzduch pro zdravou domácnost!

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S je výborným pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí aktivně starat o své zdraví a také i pro ty co musí, třeba alergici. Zachytává různé prachy, pachy, mikro částečky a váš vzduch v domě či bytě bude jiný – čistý. Spánek najednou bude klidnější a celkově vašemu tělu pročištěný vzduch prospěje. Vývojáři také mysleli na to, aby čistička citlivě zapadla do Vašeho interiéru. O to se postará čistý design a kvalitní materiálové zpracování.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S pro zdravou domácnost

Efektivní čištění ve všech směrech!

360° cylindrický filtr nasává vzduch ze všech směrů mnohem efektivněji než konkurenční přístroje. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr od japonského výrobce Toray zachycuje částice až 0,3µm malé a dle zdravotní certifikace zachytí až 99,3% PM2.5 částic. To znamená i třeba pyl v jarním období, nebo i větší částice jako pavučiny, vlasy, chomáče prachu apod. Aktivní kokosovo-karbonová složka filtru odstraňuje formaldehyd, různé nepříjemné pachy a ostatní škodlivé substance. Výměna filtru je velmi jednoduchá a budete automaticky upozornění aplikací, kdy je to zapotřebí.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s efektivním čištěním vzduchu

Silný motor s tíchým a úsporným chodem!

Mi Air Purifier 2S je vybaven velmi úsporným a efektivním motorem japonské značky Nidec, který je o 58% úspornější než první generace čističky a v běžném režimu spotřebuje pouze 4,8W. To je ještě méně, než úsporné žárovky. Pokročilá aerodynamika pak redukuje hluk a odpor větru. Proto ve spojení se speciálním nočním režimem můžete nechat čističku pracovat i během spánku ve Vaší ložnici.

Nasává vzduch zespodu, aby jej následně skrze filtr poslala čistý vzhůru. K tomu slouží dvojice 9-lopatkových ventilátorů v horní polovině čističky. Ten blíže k filtru generuje vysoký tlak, kterým vzduch natáhne ze spodní části skrze filtr, horní ventilátor pak zvýší rychlost proudění vzduchu, aby jej mohl poslat čistý zpět do místnosti. Oba ventilátory pracují v plné synchronizaci pro zajištění co nejtiššího průchodu vzduchu čističkou.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S se silným motorem s tichým a úsporným chodem

Proč zrovna Xiaomi Mi Air Purifier 2S?

Ať už doma, venku, nebo v práci, jsme dennodenně vystavováni různým prachům, poletujícím částicím a pylům. Proto je dobré své dýchací cesty a plíce chránit a přemýšlet nad tím, jak těmto nečistotám zabránit pronikat do našeho organismu. Čistička vzduchu omezí zanášení organismu právě těmito škodlivinami.

Dýchejte zdravěji s čističkou vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Citlivější a přesnější laserový senzor!

Velké plus je pro nás také to, že laserový senzor znečištění funguje velmi spolehlivě. V praxi to vypadá tak, že jakmile se v okolí čističky jakkoliv rozvíří prach, čistička okamžitě začne „šlapat“ na plné obrátky.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s přesným laserovým senzorem

Třívrstvý filtr pro vyšší výkon čištění!

První vrstva filtru zachytí velké částice, mj. vlasy, prach a podobně. Druhá vrstva vysoce výkonného filtru od japonského výrobce Toray dokáže zachytit drobné částice o velikosti 1 mikronu a také patogenní bakterie. Třetí vrstva vysoce kvalitního uhlíkového filtru dokáže účinně vstřebat škodlivé látky, mj. formaldehyd, a zachytit zápach. Inteligentní snímač RFID usnadňuje každodenní reset a originální filtry přinášejí efekt čistoty.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s trojitým filtrem pro vyšší čistící výkon

Aplikace Mi Home

Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů. Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze Váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste zkontrolovali teplotu, nebo kvalitu ovzduší. Zároveň můžete spustit čističku už třeba ze své kanceláře a než dorazíte domů, bude vzduch krásně čistý. Aplikace Mi Home Vám zobrazuje jak aktuální teplotu a vlhkost, tak kvalitu ovzduší ve Vaší domácnosti prostřednictvím senzorů na čističce. V aplikaci si můžete nastavit, kdy vstáváte a kdy chodíte spát, nebo kdy se vracíte obvykle domů z práce. Čistička se podle takto zadaných hodnot automaticky zapíná a vypíná, jak je potřeba. Můžete samozřejmě vše nastavovat i zcela manuálně a volit mezi několika výkonnostními režimy.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s aplikaci Mi Home

Tři různé režimy pro co nejlepší výsledek!

Automatický režim - na základě senzorů teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu automaticky nastavuje rychlost čištění pro co nejlepší výsledek.
Noční režim - sníží výkon a rychlost ventilátrů, aby vás nerušil při spánku.
Vysokorychlostní režim - pro velmi rychlé vyčištění vzduchu spustí ventilátory na maximum. Vzduch se v místnosti vyčistí už po pár minutách.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s různými režimy pro optimální výsledek

Vlastnosti čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

 • Kapacita pro čištění: 310 kubických metrů za hodinu
 • Čištění: 21 - 37 m2
 • Výkon: 29W
 • Pohotovostní režim: 2W
 • Vstup: 100 - 240V
 • Výstup: 24V
 • Frekvence: 50/60 Hz
 • Rozměry produktu: 240 x 240 x 520 mm
 • Hmotnost: 4,5 kg (včetně filtru)

Obsah balení:

 • Čistička Mi Air Purifier 2S v bílé barvě
 • 1x HEPA filtr
 • Evropský kabel do zásuvky
 • Návod

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...