Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Filtr do kávovaru AQUALOGIS AL-BLUE kompatibilní JURA CLARIS BLUE - 3 kusy

Nakoupilo 10 zákazníků za poslední týden Dnes si prohlíží 5 zákazníků
dočasně nedostupné
419 Kč s DPH
346 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:721546
Výrobce: AQUALOGIS
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Filtr do kávovaru AQUALOGIS AL-BLUE kompatibilní JURA CLARIS BLUE - 3 kusy

Filtr Jura Claris BLUE účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.

Kvalitní voda je rozhodující pro chuť připravované kávy, neboť káva je z 98% voda. Je-li voda příliš tvrdá, nedosáhneme plné aroma espresso kávy. Voda také obsahuje chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Usazeniny z vodního kamene zkracují životnost vašeho kávovaru. Filtr CLARIS, umístěný přímo ve vodní nádržce, absorbuje veškeré škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

Díky filtrům CLARIS není třeba odvápňovat

Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, což zpomaluje proces ohřevu, zvyšuje náklady na energii a z dlouhodobého hlediska může způsobit poruchu kávovaru. Vodní kámen nepříznivě ovlivňuje i kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a ubírá na síle aroma kávy. Filtr CLARIS poskytuje optimální ochranu proti usazování vodního kamene. Pokud tedy používáte do vašeho kávovaru filtry CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovat.

Použití filtru CLARIS BLUE

Claris filtr je účinný pro 50 litrů vody (cca 350 káv) nebo 2 měsíce. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle, nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem. Údaj, jaký typ filtru použít pro váš kávovar, naleznete na patici nádobky na vodu. Navíc patice pro filtr CLARIS BLUE je zbarvena modře.

Vlastnosti:

  • V balení 3 kusy
  • Doporučená výměna po 2 měsících
  • Kompatibilní s JURA CLARIS BLUE

Diskuze
Filtr do kávovaru AQUALOGIS AL-BLUE kompatibilní JURA CLARIS BLUE - 3 kusy

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...