Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Oblíbený lednový výprodej

Xiaomi Mi Robot

DOPRAVA ZDARMA
NÁŠ TIP
skladem v centrálním skladu
6 930 Kč s DPH
5 727 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:721875
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Jedním z ukazatelů kvality vysavačů je výkonnost jejich motoru. Motor japonské značky NIDEC řadí robotický vysavač Xiaomi Mi robot k nejvýkonnějším robotickým vysavačům na trhu. Tento vysavač však nemusí vždy pracovat na plný výkon, uživatelé mají k dispozici výběr ze tří výkonnostních stupňů.

Vysaje téměř jakýkoliv povrch

Slabými stránkami mnohých robotických vysavačů jsou koberce s dlouhým vlasem a vysávání podél zdi. Toto však neplatí pro robotický vysavač Xiaomi Mi robot. Je totiž vybaven malým kulatým kartáčkem, který hravě vysaje i podél zdi a bez problémů si poradí i s koberci s delším vlasem. Navíc volné umístění hlavního kartáče umožňuje pohyb ve svislé ose a následné zajištění správného přítlaku na všechny typy koberců.

Vysavač je opravdu chytrý

Během práce vysavače se můžete věnovat své oblíbené činnosti. Vysavač se pohybuje tiše po interiéru a sám plní zadané úkoly. Skvěle se orientuje ve vašem interiéru, navíc dokáže určit optimální trasu vysávání ve vaší domácnosti. K tomu slouží pokročilý SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmus.

Ne vždy je třeba, aby vysavač pracoval na maximální výkon. Pomocí aplikace MI Home můžete nastavit úroveň výkonu. Nemusíte se starat ani o to, zda je baterie nabitá nebo ne. Vysavač si ji sám dojde nabít do nabíjecí stanice. Pokud je nádobka na nečistoty plná, vysavač přestane pracovat a zpozorní vás na to.

Robotický vysavač Xiaomi Mi neuklízí náhodně, nýbrž systematicky v přesně vymezené vzdálenosti. Nestane se, že by do něčeho narazil nebo dokonce spadl ze schodů. Díky dvanácti senzorům naprosto přesně rozezná překážku a vyhne se jí.

Díky laserovému senzoru LED, ultrasonickému radarovému senzoru, detektoru schodů, detektoru zdí detektoru kolize, gyroskopu a elektronickému kompasu se výborně orientuje ve vašem interiéru. Nechybí ani měřič vzdálenosti, měřič rychlosti ventilátoru a detektor zdvihnutí. Zvedne-li ho někdo ze země, vysavač okamžitě přestane pracovat.

Vysavač můžete propojit s vaším chytrým telefonem, který pracuje v operačním systém iOS nebo Android. Pomocí aplikace Mi Home ho pak můžete ovládat na dálku. Dokonce ho můžete naprogramovat tak, aby začal s úklidem v době, kterou mu zadáte.

Klíčové vlastnosti

  •  Naprostá samostatnost během úklidu
  •  Dokonalá orientace v interiéru
  •  12 čidel jako ochrana před nárazy do zdí, nábytku, pádu ze schodů
  •  Možnost komunikace a ovládání vysavače pomocí smartphonu

Video

Související zboží

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...