Akce více než 20% na skladový sortiment JOOP!

Crocs ozdoba Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet

Nakoupili 3 zákazníci za poslední týden Dnes si prohlíží 26 zákazníků
skladem 5 ks
89 Kč s DPH
74 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:725773
Výrobce: Jibbitz
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Crocs ozdoba Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet

Ozdoba (odznáček) Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet k botám Crocs

Odznáček Jibbiz s motivem Star Wars.

Odznáček Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet s motivem slavného Darth Vadera ze ságy Star Wars. Připevnění ozdobiček Jibbitz na boty CROCS je velmi snadné, pouze ozdobu nacvaknete do kulatého otvoru v botě. Při vyndávání vytlačíte prstem ze spodní strany. Vyzdobte své nazouváky tímto "temným" odznáčkem s maskou Darth Vadera a propadněte do světa Star Wars.

Nepřeberné množství motivů!

Přizpůsobte boty Crocs sobě nebo svým ratolestem, vyberte z velkého množství odznáčků právě ten, který se Vám nebo Vašemu dítěti bude líbit nejvíce. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s oblíbenými postavami z populárních kreslených, animovaných i hraných filmů či seriálů nebo komiksů. Velký výběr odznáčků Jibbitz zaručí, že si ten pravý vybere opravdu každý.

Vyberte si jeden z nepřeberného množstí odznáčků Jibbitz k pantoflím Crocs
Vložení ozdoby Jibbitz do obuvy Crocs

Vložení ozdob Jibbitz

Ze zakoupeného odznáčku odstraňte štítek, případně jej vyjměte z krabičky. Vyberte to správné místo na pantoflích Crocs a odznáček do nich vkládejte pod sestupným úhlem 45°.

Vyjmutí ozdob z pantoflí Crocs

Uchopte obuv Crocs s ozdobou Jibbitz a z vnitřní strany prstem vytlačte tento odznáček pod vzestupným úhlem 45°. Nepokoušejte se ozdoby vyjmout taháním za tělo Jibbitz, to by mohlo způsobit jejich přetrhnutí!

Vyjmutí odznáčku Jibbitz z nazouváků Crocs

 

 

Přizpůsobte botičky Crocs Vašemu drobečkoví, vyberte si z velkého množství odznáčků právě ten, který se bude Vašemu dítěti líbit, nebo jej nechte, aby si samo vybralo Jibbitz podle svého vkusu. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s oblíbenými postavami z populárních kreslených i hraných filmů či seriálů.

Parametry
Crocs ozdoba Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet

  • Motivy: Super hrdinové, Filmové a pohádkové
  • Balení více kusů: Ne
  • Blikající: Ne

Diskuze
Crocs ozdoba Jibbitz Star Wars Darth Vader Helmet

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...