Využijte nízké ceny poštovného

Čtečka Zebra DS8108 USB KIT, kabelová čtečka

DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
7 912 Kč s DPH
6 539 Kč bez DPH
-
+
PlatímPak - platba až za 30 dnů Odložená platba PlatímPak
Zaplaťte za nákup až za 30 dní bez navýšení. Rychlé schválení, bez dokladů.
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 1 977 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:737887 (P/N: DS8108-SR7U2100AZW)
Výrobce: Zebra
Záruční doba: 3 roky

Podrobný popis
Čtečka Zebra DS8108 USB KIT, kabelová čtečka

Kabelová čtečka DS8108 značky Zebra se svojí robustnosti řadí mezi průmyslové čtečky. Prostorová laserová 1D, 2D technologie snadno přečte jakýkoliv čárový kód. Díky kabelovému provedení vás zařízení nadchne svou neskutečnou výdrží. Přenosný skener je vybavený USB připojovacím kabelem.

Čtečka Zebra/Motorola DS8178

Dobrý dojem z vašeho obchodu začíná tím, že etikety v regálech správně sedí k výrobkům nad nimi (díky čárovým kódům). A končí rychlým namarkováním u kasy. Výkonná skenovací technologie zaručí, že tento zážitek proběhne bez problémů.

Výkonnost a efektivita


Mikroprocesor, snímač megapixelů s vysokým rozlišením a technologie Exclusive PRZM. To jsou ty nejdůležitější parametry, jenž dělají ze čtečky firmy Zebra tak exklusivní zařízení. Kombinace technologicky vyspělého hardwaru a pokročilých algoritmů umožňuje těmto čtečkám zachytit i ty nejkomplikovanější kódy rychlostí blesku.

Nedokonalost zvládne s klidem


Dokonalý provoz s perfektními popisy a kódy, co vypadají včera vytištěné, neexistuje. Výrobcům tohoto sofistikovaného zařízení je tento fakt dobře známý. Již nemusíte řešit nepřehlednost hustých, špatně tištěných, zvrásněných, vyblednutých, zkreslených, špinavých nebo poškozených čárových kódů. Přístroj si poradí i s elektronickými čárovými kódy na smartphonech se spoře osvětlenou obrazovkou.

Čtečka, to není jen čárový kód


Díky neustálým inovacím vám toto zařízení umožní daleko víc než jen čtení kódů. Máte tak možnost naskenovat celou stránku do velikosti A4 (21,5 x 28 cm) a zpracovat veškeré informace do požadovaného formátu pro elektronické ukládání dat. Pak už jen snadno přeneste data do příhodných aplikací. Vše jedním stiskem spouště.

Vaši zaměstnanci mohou snímat kódy dle libosti. Jednotlivé aplikace si z nich vyberou pouze ty, jež jsou pro ně relevantní. Podpora Digimarc © zajišťuje, že čtečka přečte kódy nové generace, které se nachází vytištěné na celém výrobku jako tapeta, ale pro lidské oko nejsou viditelné. 

Propojení s počítačem


Scanner Software Development Kits (SDKs) je program pro Windows, android, IOs i Linux. Software je zdarma a usnadní vám spolupráci se smartphony, tablety i jakýmikoliv počítači. Chytrá zařízení vás pak včas upozorní na nesrovnalosti a chyby, jež by v dlouhodobém hledisku mohly představovat velký problém.

Nabitá baterie


PowerPrecision Plus představuje inteligentní baterii, která přístroji zaručí až 24 hodin nepřetržitého skenování na jedno nabití. Praktický programovatelný indikátor stavu baterie (kapacita 2500 mAh) zajistí, že nejvytíženější směna bude mít přístroje dostatečně nabité.

Funkce navíc


Čtečka je vhodná pro každodenní práci po celý rok. Velmi odolný obal jen tak něco nerozhodí. Vydrží dokonce pád z výšky až 1,8 metrů. Vodorovný stojánek z pevného plastu vyřeší dilema, kam se čtečkou, když ji zrovna nevyužíváte. Přenosný skener je vybavený USB připojovacím kabelem.

Vlastnosti:


Lze skenovat i poškozené a špatně vytištěné čárové kódy
Odolný hardware pro každodenní práci po celý rok
Přijatelná cena za skvělou výkonnost
Vydrží pád z výšky až 1,8 m
Snadné spojení s mobilem, tabletem, PC

Specifikace:


Značka: Zebra
Model: DS8108
Provedení: stolní
Napájení: 5V

Rozhraní: USB (HID)

Způsob snímání: prostorový Imager 2D
Auto-sense: Ano
Snímací vzdálenost: až 93 cm
Ochrana: IP42

Barva: černá (grafitová)
Hmotnost: 154 g
Rozměry (Š x V x H): 168 x 107 x 66 mm

Obsah balení:


Čtečka
Návod
Kabel

Parametry
Čtečka Zebra DS8108 USB KIT, kabelová čtečka

  • Bezdrátová čtečka: Ne
  • Rozhraní: USB
  • Čtecí schopnosti: Laserový snímač

Diskuze
Čtečka Zebra DS8108 USB KIT, kabelová čtečka

Spinner Výpis se aktualizuje...