Akční cena dopravy!

Esenciální olej Salus EUKALYPTUS - Austrálie, 10 ml

NÁŠ TIP
skladem > 5 ks
Ušetříte 8 Kč 90 Kč s DPH
82 Kč s DPH
68 Kč bez DPH
-
+
PlatímPak - platba až za 30 dnů Odložená platba PlatímPak
Zaplaťte za nákup až za 30 dní bez navýšení. Rychlé schválení, bez dokladů.
Náš kód:800702
Výrobce: Saloos
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Esenciální olej Salus EUKALYPTUS - Austrálie, 10 ml

100% přírodní esenciální olej se silně antiseptickými účinky, dezinfikuje a je velmi účinný při dýchacích potížích.

Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

Skutečně 100% přírodní esenciální olej s vůní eukalyptu s původem z Austrálie. Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

Skutečně 100% přírodní esenciální oleje značky Salus patří jednoznačně k nejkvalitnějším na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratořích nemohou nikdy nahradit jedinečné účinky čistě přírodních olejů. Etiketa na lahvičce esenciálního oleje nebo silice by měla vždy obsahovat český a latinský název rostliny a místo jejího původu. Ujistěte se o 100% kvalitě přírodního produktu!

SLOŽENÍ:

  • Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Esenciální olej eukalyptus globulus)
  • Limonene**
  • **přirozená součást esenciálního oleje

Jak správně používat

  • Inhalace - přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.Masáž - vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel - rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.
  • Nevhodné při akutních ledvinových potížích.

 

OSTATNÍ
Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Diskuze
Esenciální olej Salus EUKALYPTUS - Austrálie, 10 ml

Spinner Výpis se aktualizuje...