Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Black Friday 2019

SET Hasicí sprej SAFE 750 + držák SAFE 75F

nedostupné
400 Kč s DPH
331 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:800762
Výrobce: SAFE - sprej
Záruční doba: 3 roky

Podrobný popis

Komplet hasicí sprej SAFE 750 spolu s držákem SAFE 75F za jednotnou výhodnou cenu! Hasicí sprej je pohotový a maximálně účinný pomocník pro okamžitou likvidaci požáru. Speciálně konstruované plastové a fluorescenční držáky jsou určené pro jejich bezpečné a pohodlné upevnění v domě, voze, na lodi, kanceláři atd. Cena je za komplet.

Hasicí sprej 750 ml

Hasicí sprej SAFE 750 je primárně určen k hašení začínajících požárů třídy A, B, F, nebo E v bytech, kuchyních, garážích, automobilech, kancelářích, chatách, kempech nebo při grilování. Mají kompaktní velikost, malou hmotnost a máte je vždy při ruce. Pohotový a maximálně účinný pomocník pro okamžitou likvidaci požáru.

  • Umožňuje rychlý zásah, nabízí spolehlivost, snadnou manipulaci a umožňuje skladování až do - 20 °C.
  • Hasicí schopnost: 3A, 21B , 5F, E do 1000V
  • Doba činnosti při hašení: 25 s
  • Rozměry: 74 x 263 mm
  • Dostřik: 3 až 4 m
  • Hasivo: pěnový koncentrát AFFF

Držák SAFE 75F

Držák speciálně konstruovaný pro hasicí sprej SAFE 750 je určený pro jeho bezpečné a pohodlné upevnění v domě, voze, na lodi, kanceláři atd.

Robustní plastový držák SAFE 75F umožňuje instalaci hasicího spreje na viditelném, snadno přístupném a trvalém místě, tak aby byl v případě požáru snadno a rychle použitelný. Pro jednodušší lokalizaci hasicího spreje je držák vyroben z plastu obsahujícího fluorescent, díky kterému držák ve tmě lehce svítí.

V případě požáru často jednáme pod tlakem a tak zapomínáme na to, kde jsme umístili hasicí sprej. 

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...