Nedis WiFi Chytrý Spínač Osvětlení | Dvojité

Dnes si prohlíží 4 zákazníci
do 5 dnů
631 Kč s DPH
521 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:803246 (P/N: WIFIWS20WT)
Výrobce: Nedis
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Nedis WiFi Chytrý Spínač Osvětlení | Dvojité

Tradiční vypínače osvětlení jsou nyní mnohem chytřejší. Tento Chytrý Nástěnný Spínač Duálních Světel umožňuje dálkově a automaticky ovládat dvě světla z jednoho diskrétního nástěnného spínače.

Snadná instalace
Spínač může sloužit k ovládání světel pomocí dotykových tlačítek. Připojuje se ale také přímo k Wi-Fi směrovači a Vy tak můžete dvě světla ovládat prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo hlasem, při použití s funkcemi Amazon Alexa nebo Google Home.

Nastavení harmonogramů a párování
Intuitivní aplikace, která je mozkem Chytrého Nástěnného Spínače Dvou Světel, umožňuje provést připojení přímo k Wi-Fi směrovači bez potřeby samostatného adaptéru. Prostřednictvím směrovače můžete vybraná světla spárovat s ostatními spotřebiči a vytvořit tak dokonalé prostředí v místnosti jedním příkazem. Nebo můžete nastavit automatické zapínání světel – což je ideální, pokud jedete na pár dní pryč.

Diskrétnost
Elegantní a snadno čistitelná skleněná přední část zapadne do Vašeho interiéru, a přesto je tato diskrétní jednotka dostatečně výkonná, aby dokázala poskytovat podporu elektrickému osvětlení o výkonu až 300 W.

Informace o řadě Nedis® SmartLife
Objevte širokou a neustále se rozvíjející škálu produktů – například žárovky, spínače, zástrčky, senzory a kamery – které lze ovládat prostřednictvím intuitivní a jednoduché aplikace. Díky hlasovému ovládání, které je podporováno funkcí Amazon Alexa nebo Google Home, nepotřebujete nic jiného než svou stávající síť Wi-Fi – snadno si tak vytvoříte propojený chytrý domácí systém.
Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná.

Parametry
Nedis WiFi Chytrý Spínač Osvětlení | Dvojité

  • Hlasový asistent: Amazon Alexa, Google Assistant
  • Připojení: WiFi

Video
Nedis WiFi Chytrý Spínač Osvětlení | Dvojité

Diskuze
Nedis WiFi Chytrý Spínač Osvětlení | Dvojité

Spinner Výpis se aktualizuje...