Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

DeLonghi Nespresso Lattissima EN 650 W

Nakoupili 4 zákazníci za poslední týden Dnes si prohlíží 12 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
DOPRAVA ZDARMA
poslední 1 ks skladem !
8 990 Kč s DPH
7 430 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:803490
Výrobce: DeLonghi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
DeLonghi Nespresso Lattissima EN 650 W

Jemný dotyk Itálie

Je libo italskou mléčnou kávu? Není potřeba udělat ani krok z domu nebo řešit letenky do Itálie. Výtečnou kávu v klidu domova si můžete dopřát s kávovarem Nespresso De'Longhi Gran Lattissima EN650.W. Tento kapslový kávovar vám umožní zažít kouzlo italské kávy hned v devíti podobách. Nabízí pro vás výběr ze šesti mléčných kávových variací – Cappuccino, Latte Macchiato, Flat white, Caffe Latte, horká pěna a horké mléko. Pro vyznavače klasické kávy jsou k dispozici programy Espresso (40 ml), Ristretto (25 ml), Lungo (110 ml).


Úžasná mléčná pěna

Lahodnou chuť připraveného nápoje zajistí systém LatteCrema. Jeho úkolem je pro vás vytvořit dokonale kompaktní a hladkou mléčnou pěnu.

Součástí tohoto kapslového kávovaru je systém Thermoblock, jehož úkolem je ohřát vodu na správnou teplotu za 25 sekund a použít přitom jen potřebné množství vody pro každý nápoj.


Elegance a funkčnost v jednom

Tento kapslový kávovar není jen elegantní přístroj, kterého z něj dělá provedení v bílé barvě. Určitě u něj oceníte také jeho funkčnost. Například bezpečnou obsluhu zajišťuje funkce automatického vypnutí, která se dokáže postarat o vypnutí kávovaru 9 minut po posledním vaření kávy. Toto si můžete přenastavit na 30 minut nebo i 8 hodin. O odstraňování nečistot a vodního kamene se starají automatické výstrahy a čisticí funkce. Odnímatelnou nádobu na vodu a karafu na mléko, stejně jako další části kávovaru, můžete nechat umýt v myčce.

Diskuze
DeLonghi Nespresso Lattissima EN 650 W

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...