Nezapomněli jste přibalit na dovolenou?

128GB microSDXC Kingston Canvas Select Plus A1 CL10 100MB/s + adapter

Nakoupilo 23 zákazníků za poslední týden Dnes si prohlíží 26 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
poslední 1 ks skladem !
338 Kč s DPH
280 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:807083 (P/N: SDCS2/128GB)
Výrobce: Kingston
Záruční doba: 10 let

Podrobný popis
128GB microSDXC Kingston Canvas Select Plus A1 CL10 100MB/s + adapter

Paměťová karta Kingston najde uplatnění v chytrých mobilních telefonech, tabletech, nebo přenosných kamerách. Nabízí zvýšenou rychlost a kapacitu pro rychlejší načítání aplikací. Díky rychlosti umožňuje nahrávat video v rozlišení Full HD a je vhodná pro použití v externích podmínkách. V širokém rozsahu kapacit, od 16 GB do 512 GB, si určitě vyberete tu pravou.

Vhodná do extrémních podmínek

Tuto odolnou paměťovou kartu SDXC oceníte nejen v každodenním užívání, ale také pokud se stane něco nepředvídaného, co by mohlo kartu poškodit. Karta je navržena tak, aby odolala účinkům rentgenovému záření, vibracím, vysokým i nízkým teplotám v rozsahu -25°C až 85°C za provozu a také je odolná vodě dle specifikace standardu IPX7.

Užijte si solidní rychlost

Díky příslušnosti k rychlostní třídě Class 10 a podpoře specifikace UHS-I je karta schopná zajistit rychlost čtení až 100 MB/s. Kartě tak nečiní problém např. záznam videa ve vysokém rozlišení Full HD. Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

Použití karet SDXC

Paměti typu SDXC nacházejí použití především v tabletech, mobilních telefonech, digitálních fotoaparátech, noteboocích apod., a samozřejmě s nimi lze pracovat i na běžném počítači, je však nutné použít patřičný adaptér/čtečku, pod operačním systémem se pak paměťová karta tváří jako další pevný disk a také tak s ní lze pracovat.

Parametry
128GB microSDXC Kingston Canvas Select Plus A1 CL10 100MB/s + adapter

  • Kapacita [GB]: 128
  • Min. rychlost zápisu: Class 10 / UHS 1 (10MB/s)
  • Druh paměťové karty: Micro SDXC

Diskuze
128GB microSDXC Kingston Canvas Select Plus A1 CL10 100MB/s + adapter

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...