Akce více než 20% na skladový sortiment JOOP!

Polst Doppler Elegant 2233 s nízkou opěrkou - Zelená/bílá

Dnes si prohlíží 14 zákazníků
do 5 dnů
719 Kč s DPH
594 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:810797
Výrobce: Doppler
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Polst Doppler Elegant 2233 s nízkou opěrkou - Zelená/bílá

Polstry s nízkou opěrkou Doppler Elegant jsou precizně prošity v lemu a nechybí jim jedna řada prošití v opěradle. Uchycení na židli se provádí pomocí dvou tkaniček po stranách polstru. Díky rypsu si můžete nastavit velikost dle rozměru a druhu židle, ryps je pevný a nevytahuje se. Potah polstru je snímatelný a je možno ho prát. Tkanina je odolná vůči povětrnostním vlivům, což zaručí její dlouho životnost. Polstry ze série Elegant se skvěle hodí jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití.

Vlastnosti polstru Doppler Elegant:

  • Rozměr: 100 x 48 x 6 cm, sedák 47 x 48 cm, opěradlo 53 x 48 cm
  • 1 řada prošití v opěradle
  • Tkaničky po stranách pro snadné upevnění
  • Potah: bavlněná směsová tkanina
  • Výplň: molitan, polyesterové rouno

O výrobci Doppler

Společnost Doppler byla založena v roce 1947 v Braunau am Inn jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. V 70. letech 20. století došlo k vytvoření německé pobočky, v 90. letech vznikly dceřiné firmy v Čechách (1991) a na Slovensku (1992). Součástí koncernu je i dceřiná firma Derby Sunrain Ltd. v Hongkongu (založená v roce 1990 jako Derby Umbrellas Ltd.), která zaštiťuje import z Dálného Východu.

Společnost Doppler rozšířila původní sortiment deštníků, kvůli vyváženosti sezónnosti (podzim – jaro) doplněn o segment slunečníků a následně rozšířen i o polstry a zahradní nábytek. Široká nabídka zahrnuje výrobky základních cenových skupin i sortiment luxusních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Neustálým vývojem produktů a materiálů s použitím nejmodernějších technologií se výrobce Doppler snaží, aby byli všichni zákazníci s výrobky maximálně spokojeni.

Diskuze
Polst Doppler Elegant 2233 s nízkou opěrkou - Zelená/bílá

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...