Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Veškeré Crocs Crocband s 25% slevou

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce Germuclin, 240 ml - jablko

VÝPRODEJ
NÁŠ TIP
Sleva platí do vyprodání zásob.
skladem > 5 ks
349 Kč s DPH
189 Kč s DPH
156 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:810867
Výrobce: Germuclin
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Dezinfekční, antibakteriální a antivírusový gél na ruce, který ničí bakterie a viry bez použití vody s vysokou účinností který. Díky vysokoprocentuálnímu ethanulu niči všetky choroboplodne zarodky a důkladně čistí pokožku již po několika sekundách. Díky dávkovači přímo na lahvičce aplikujete na ruce rychle a jednoduše. Ideální pro použití kdekoliv venku v nepřítomnosti vody nebo dezinfekčních utěrek (například: ve škole, na cestě, po manipulaci s penězi, ve všech hromadných dopravních prostředcích, jako jsou vlaky, trajekty, letadla atd.). Vhodné i pro použití doma, před vařením nebo po vaření nebo k odstranění nepříjemných pachů z rukou během několika sekund (např. ryb, cibule, česneku atd.). Při správné aplikaci zabíjí až 99,9% bakterií a virů. Gel s aroma jablka dodá Vašim rukám příjemnou vůni.

Návod k použití: Vytlačte kapku velikosti nehtu (cca. 2 ml) gelu do dlaně, rychle roztírejte po rukách, dokud nejsou suché. Používejte, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Nechte účinkovat alespoň 60 sekund!

VAROVÁNÍ.

  • Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Účinná látka: ethanol (denaturovaný)
  • Bezpečné použití: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.
  • Zákaz kouření.
  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.

Složení:

  • Alkohol (ethanol), voda, glycerin, isopropyl, myristát, propylen glycol, vůně, tokoferyl acetát, karbomer

Objem:

  • 240 ml (+-5%)

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...