Originální Crocs již od 349 Kč v sezónních slevách!

Digitální tlakoměr TrueLife Pulse

Dnes si prohlíží 17 zákazníků
skladem v centrálním skladu
790 Kč s DPH
653 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:817669
Výrobce: TrueLife
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Digitální tlakoměr TrueLife Pulse

Kvůli pravidelnému měření tlaku se nemusíte stresovat zbytečnou cestou k lékaři. S digitálním tlakoměrem Truelife Pulse můžete mít svůj krevní tlak pod kontrolou i v pohodlí domova. Měření tlaku s ním zvládne každý, správný postup je součástí manuálu. Tento praktický přístroj ocení zejména cukrovkáři nebo lidé s jinými potížemi, které mají vliv na krevní oběh. Ať už vás trápí nízký tlak, hypertenze, nebo jen chcete mít své zdraví plně pod kontrolou, Truelife Pulse vám pomůže si hodnoty hlídat.

Přesné a intuitivní měření

Tlakoměr Truelife Pulse využívá oscilometrickou metodu měření tlaku a funguje na principu nafouknutí manžety, která zajišťuje maximální přesnost naměřených hodnot. Navíc jeho ovládání je velmi jednoduché a vše podstatné zvládnete stiskem tlačítka START/STOP. Naměřené hodnoty zobrazuje velký a dobře čitelný třířádkový displej.

Je vhodný i na cesty

Tlakoměr je ideální i na cesty. Kromě standardního napájení pomocí micro USB kabelu si dokáže brát energii i z klasických AA baterií. Díky tomu nejste omezeni na dosah zásuvky a můžete ho bez problému používat i mimo domov. Na vybité baterie vás pak upozorní kontrolka na displeji. Tlakoměr váží pouhých 300 gramů a pro jeho bezpečné přenášení je vybaven praktickým cestovním pouzdrem, které najdete v balení.

Pamatuje si až 60 měření

Tlakoměr disponuje indikátorem hypertenze, který vás na zvýšenou hodnotu krevního tlaku automaticky upozorní. Truelife Pulse si také pamatuje až 60 vašich předchozích měření. Díky tomu můžete vývoj vašeho krevního tlaku dlouhodobě sledovat.

Přesné měření

Měření funguje na principu nafouknutí manžety, která zajišťuje maximální přesnost.

Indikátor zvýšeného tlaku

Při zvýšených hodnotách krevního tlaku vás automaticky upozorní kontrolka na displeji.

4 AA alkalické baterie

Chod tlakoměru zajišťují AA baterie nebo micro USB kabel.

 

Snadná manipulace

Ovládání tlakoměru je jednoduché a intuitivní, displej velký a dobře čitelný.

Kompaktní a praktický

Tlakoměr nemusíte nijak složitě sestavovat, skládá se jen z měřící jednotky s displejem a manžety.

Diskuze
Digitální tlakoměr TrueLife Pulse

Spinner Výpis se aktualizuje...