Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

20% sleva na luxusní sortiment značky JOOP!

Fitbit Versa - Black / Black Aluminum - vráceno

Právě si prohlíží 11 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
poslední 1 ks skladem !
4 990 Kč s DPH
4 124 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:821288 (P/N: FB505GMBK-EU)
Výrobce: FITBIT
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Fitbit Versa - Black / Black Aluminum - vráceno

Jedná se o vrácený kus po krátkem použití. Hodinky nenesou žádné známky opotřebení a užívání, jsou dodáný s kompletním příslušenstvím (včetně 2 řemínků) a plně funkční! Záruka omezena na 12 měsíců!

Žij ten nejlepší život s Fitbit Versa– chytrými hodinkami pro celodenní nošení s výdrží 4+ dny a osobními doporučeními, hudbou a dalšími funkcemi, které ti pomohou dosáhnout svých cílů.
*4+ dny výdrže baterie
*Ulož a přehraj 300+ skladeb
*Osobní trenér na zápěstí
*Nepřetržité snímání srdečního tepu
*Aplikace, ciferníky a notifikace
TRÉNINK V DISPLEJI NA ZÁPĚSTÍ
Jednoduše zahrň cvičení do svého dne s osobním tréninkem na svém zápěstí, který tě provede jednotlivými cviky a vyvíjí se na základě tvé zpětné vazby.
FUNKCE
- GPS
- Bluetooth
- hudební přehrávač až 300+ skladeb
PLAŤ BEZ PENĚŽENKY
Plať bez peněženky vložením svých platebních údajů do Fitbit Versa a jejich přiložením k platebnímu terminálu v obchodě.
ZÁZNAM SPÁNKU
Měj přehled o kvalitě svého spánku, získej užitečnou nápovědu ke každé noci a nastav si upomínky na včasnou večerku pro získání konzistentního návyku.
VODĚODOLNOST + PLAVÁNÍ
Fitbit Versa jsou vodotěsné do 50 metrů, neublíží jim 10 minut ve sprše ani 20 bazénů. Použij je na záznam plavecké aktivity nebo při dovolené u moře.
Spánkové fáze
Automaticky zaznamenává čas strávený v lehké, hluboké a REM fázi spánku a nabízí doporučení pro lepší porozumění kvality vlastního spánku.
Lekce hlubokého dýchání
Fitbit Versa ti pomůže najít chvíle klidu s osobními lekcemi dýchání, které se odvíjí od tvé tepové frekvence.
OSOBNÍ UPOMÍNKY
Na základě dlouhodobého pozorování budeš dostávat pravidelné upomínky pro dodržení množství pohybu, hydratace a spánkového režimu.
Úroveň fyzické kondice
Lépe porozumte úrovni své fyzické kondice a získej osobní doporučení, jak vylepšit svou statistiku Cardio Fitness Score.
BEZDRÁTOVÁ SYNCHRONIZACE
Fitbit Versa se automaticky synchronizuje s počítači a více než 200 ověřených Android, iPhone a Windows zařízení, pro maximální přehled o statistikách, trendech a vývoji ve Fitbit dashboard.

Parametry
Fitbit Versa - Black / Black Aluminum - vráceno

  • Barva: černá
  • Měření tepové frekvence: Ano
  • Voděodolnost: Proti ponoření do vody
  • Pokročilé funkce: Zabudovaná GPS, Chytré notifikace telefonu, Hudební přehrávač

Diskuze
Fitbit Versa - Black / Black Aluminum - vráceno

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...