Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Xiaomi Automatic Umbrella

Dnes si prohlíží 6 zákazníků
skladem v centrálním skladu
1 120 Kč s DPH
926 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:823869 (P/N: 6970244527561)
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Xiaomi Automatic Umbrella

chytrý deštník

maximální voděodolnost

Deštník od společnosti Xiaomi je vybaven tkaninou FONEWR, která je vyráběna nanotechnologii a je vysoce odolná a odpudivá vodě. Jedná se o speciální odpuzující olejový film. Deštník tedy poskytuje maximální voděodolnost i při velmi silném dešti. Vodu stačí setřást a povrch je opět čistý.

Vysoce odolná vrstva proti slunci

Povrch UVoutex FABRICS s vysokou barevnou stálostí, pevností, vynikající stínovou a tepelnou izolací bezpečně zabraňuje škodlivému UV záření. Ať už je slunečno nebo deštivo, stačí si všímat pouze toho, kam máte skutečně namířeno.

Tlačítko pro automatické otevření a zavření - snadné ovládání jednou rukou

Stačí velmi lehce stisknout tlačítko otevření/zavření a deštník je otevřen za pouhou vteřinu. Dejte svým rukám odpočinout po dlouhém dni v deštivém počasí.

Odolný materiál

Konstrukce deštníku využívá hliníkový a laminátový materiál s velmi dobrou elasticitou a současně si zachovává velmi nízkou hmotnost, není snadné je zlomit a jsou odolná proti rzi. Hlavní konstrukcí deštníku jsou vysoce kvalitní tyče z ušlechtilé oceli. Výrobní proces zajistí vyšší odolnost proti tření a odolnost proti korozi. Všechny tyto vlastnosti poskytují dlouhou životnost.

Bezpečnostní pojistka proti zpětnému zavření

V rukojeti deštníku je zabudovaná bezpečnostní pojistka proti samovolnému zavření, nemusíte tak mít obavy, že by se vám deštník samovolně uzavřel. Materiál uvnitř tyče je z velmi kvalitního houževnatého železa SPCC41. Můžete se tak cítit pohodlně a v bezpečí.

Pouze tři kroky pro snadné použití

Pro otevření deštníku stačí jednoduše stisknout tlačítko otevření, pro opětovné zavření stačí zmáčknout totožné tlačítko. Poté stačí oběma rukama zmáčknout deštník k sobě a až uslyšíte zvuk cvaknutí, můžete deštník jednoduše uklidit.

Každý kus důkladně otestován

V místech, které nevidíte, jsme zdvojnásobili každý detail a dělali jsme maximum proto, aby každý kus byl výjimečným. Každý deštník je při testu celkově 1000 krát otevřen a zavřen, přísná kontrola nastavených norem a zvolených materiálů, to vše pro vás vytváří prémiový produkt Xiaomi Automatic Umbrella.

Technická specifikace:

Hodnota UPF: 50+
Materiál látky: 100% polyesterová vlákna
Materiál rukojeti: hliník + skleněné vlákno
Otevírání a zavírání: Automaticky
Rozměr otevřeného deštníku: 1070 x 660 mm
Rozměr složeného deštníku: 336 x 59 x 59 mm
Hmotnost: 420 g
Barva: černá

Parametry
Xiaomi Automatic Umbrella

  • Barva: černá
  • Typ deštníku: skládací
  • Materiál: Kov, Textil

Diskuze
Xiaomi Automatic Umbrella

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...