Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
JOOP! slevy prodlouženy

WIFI MONITOROVACÍ ZAŘÍZENÍ + 2x WIFI IP KAMERA

Dnes si prohlíží 6 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
skladem v centrálním skladu
4 121 Kč s DPH
3 406 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:823887 (P/N: 3052000058)
Výrobce: EMOS
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
WIFI MONITOROVACÍ ZAŘÍZENÍ + 2x WIFI IP KAMERA

Základní sada bezdrátového sledovacího systému s IP kamerami.

Kamery jsou v kovovém těle a obsahují IR Led pro noční snímání. Obraz lze sledovat i pomocí internetu na mobilním telefonu, tabletu, PC. Tato sada je ideálním zařízením pro monitorování menších objektů, jako rodinné domy, kanceláře, či menší prodejny. V sadě naleznete digitální videorekordér, dvě bezdrátové IP kamery a potřebné napájecí zdroje. Samotná instalace je nenáročná a jednoduchá. Kamery se upevní na zeď, připojí se zdroj a zbytek obstará rekordér sám. Záběr kamery je cca 70°. Kamera snímá přes den barevně a ve tmě se automaticky přepne do černobílého režimu a střežený prostor si osvítí infračerveným, okem neviditelným světlem.

Videorekordér je potřeba doplnit pevným diskem s rozhraním SATA. Nejčastější kapacita je 1-2TB, což bohatě stačí na dva týdny nepřetržitého záznamu při nastavení střední kvality. Délka záznamu se dá ještě prodloužit, pokud se aktivuje funkce detekování pohybu. Rekordér pak nahrává, pouze, pokud rozpozná pohyb v obraze. Veškerá nastavení jsou přehledně volitelná v grafickém menu, kterým se prochází pomocí myši. Pokud rekordér připojíte do vaší počítačové sítě s přístupem na internet, lze sledovat živý přenos a provádět základní nastavení vzdáleně odkudkoliv pomocí mobilního telefonu, tabletu, či počítače. Pokud by Vám nedostačovaly 2 kamery, dodané v sadě, lze celý systém rozšířit o další 2 kamery.

Specifikace:

produkt sada NVR a 2 ks kamer
počet kanálů 4
video vstup 4× wifi IP cam
video výstup 1× HDMI, 1× VGA
audio vstup ne
audio výstup ne
alarm vstup ne
alarm výstup ne
počet připojitelných HDD 1
připojení k internetu ano
podpora mobilních aplikací ano
aplikace pro vzdálenou správu Android, iOS, Windows
rozměr 68 × 175 mm
HDD slot 1× SATA
balení obsahuje 1× NVR, 2× Wifi IP Cam
rozlišení IP Cam 1Mpix 720p
prodejní obal 1 ks, krabice
energetická třída neuvádí se
záruční doba 2 roky

Diskuze
WIFI MONITOROVACÍ ZAŘÍZENÍ + 2x WIFI IP KAMERA

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...