Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
JOOP! slevy prodlouženy

Verbatim Blu-ray M-DISC BD-R 100GB 4x Printable jewel box, 5ks/pack

Dnes si prohlíží 4 zákazníci
skladem v centrálním skladu
2 031 Kč s DPH
1 679 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:823985 (P/N: 43834)
Výrobce: Verbatim
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Verbatim Blu-ray M-DISC BD-R 100GB 4x Printable jewel box, 5ks/pack

Verbatim MDISC je novým standardem v digitálním ukládání. Je navržen tak, aby zachoval a ochránil vaše soubory vyrytím informací do patentované vrstvy podobné kameni, která je odolná vůči světlu, teplotě i vlhkosti. Zkoušky provedené společností Millenniata podle průmyslové normy ISO/IEC 10995 ukázaly, že předpokládaná průměrná životnost média MDISC je 1332 let a po 667 letech vykazuje známky ztráty dat jen 5 % disků. Proto je odhadovaná životnost v řádu několika stovek let.

100GB kapacita formátu BDXL usnadňuje archivaci nepostradatelných dat jak domácím uživatelům, tak malým i velkým podnikům.
Disky BDXL MDISC používají navíc titan, který zajistí ještě vyšší životnost. Společně s patentovanou záznamovou vrstvou podobnou kameni tak média MDISC poskytují maximální ochranu vašich nejcennějších vzpomínek a dat.
Pro zápis dat na tyto disky je třeba Blu-ray vypalovačka BD-XL.

  • Kapacita: 100 GB
  • Rychlost: 4x
  • Verpackung: 5er-Pack, Jewel Case
  • Povrch disku: Možnost potisku na inkoustových tiskárnách

Více na webu výrobce: http://www.verbatim-europe.cz/cz/prod/mdisc-lifetime-archival-bdxl-100gb--5-pack-jewel-case-43834/?con=50

Diskuze
Verbatim Blu-ray M-DISC BD-R 100GB 4x Printable jewel box, 5ks/pack

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...