Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

20% sleva na luxusní sortiment značky JOOP!

Microsoft 365 Business Standard P6 Mac/Win, 1 rok, SK

Dnes si prohlíží 5 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
NOVINKA
skladem v centrálním skladu
3 655 Kč s DPH
3 021 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:826595 (P/N: KLQ-00476)
Výrobce: Microsoft
Záruční doba: 6 měs.

Podrobný popis
Microsoft 365 Business Standard P6 Mac/Win, 1 rok, SK

Microsoft 365 nabízí nástroje, které potřebujete, abyste mohli pracovat kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení. Přináší stejné aplikace Office, které už používáte roky, plus všechny výhody cloudu.

Pracujte odkudkoli
Microsoft 365 přináší do vašich oblíbených zařízení dobře známé, vždy aktuální aplikace. S vybranými plány můžete nainstalovat aplikace Office až na pět počítačů PC nebo Mac a pět tabletů (na iPady nebo zařízení s Windows nebo Androidem), a pokud některý z nich přestanete používat, instalaci můžete přenést. Díky mobilním aplikacím Office můžete zobrazovat a upravovat soubory na telefonech s Windows nebo Androidem i na iPhonu.

Pracujte podle svého plánu
Pracujte kdekoli potřebujete, na libovolném zařízení. Sdílejte vždy přístupné soubory online i offline a držte krok se svým týmem. Pokud potřebujete pracovat, aplikace Office jsou připravené.

Ať vám nic neuteče
Věnujte svůj čas práci namísto instalací, aktualizací a synchronizací. Microsoft 365 se o všechno postará na pozadí a vy se můžete pustit přímo do svých úkolů. Navíc zůstává stále aktuální, takže vždy budete pracovat s nejnovější verzí Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku.

Zvyšte svou produktivitu díky integrovaným inteligentním funkcím
Součástí aplikací Microsoftu 365 jsou inteligentní funkce, které vám ušetří čas a pomůžou dosáhnout lepších výsledků. Vytvářejte obsah pomocí integrované nápovědy, předkládejte spolehlivé návrhy a získávejte informace na základě analýzy dat. Ať si aktualizujete životopis, připravujete prezentaci nebo hodnotíte rozpočet, s našimi inteligentními službami, jako je Researcher a Editor ve Wordu, Designer v PowerPointu nebo Insight Services, budete tvořit jako profesionálové.

Výhody Microsoft 365 Business Standard

  • Word, Excel,PowerPoint, OneNote, Outlook: Premium
  • Microsoft Teams: Premium
  • Firemní e-mail Exchange Online
  • OneDrive pro firmy - 1TB cloudové úložiště pro zálohování souborů
  • 5 počítačů PC/Mac + 5 tabletů + 5 mobilních zařízení pro 1 osobu
  • Integrované ovládací prvky zabezpečení
  • Access a Publisher (jen pro PC)
  • Nepřetržitá technická podpora

Řešení je kompatibilní s Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 Service Pack 1 a dvěma nejnovějšími verzemi systému macOS.

Diskuze
Microsoft 365 Business Standard P6 Mac/Win, 1 rok, SK

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...