Facebook.com
Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
20% sleva na luxusní sortiment značky JOOP!

CorelCAD 2019 (DVD Case)

Právě si prohlíží 3 zákazníci
DOPRAVA ZDARMA
NOVINKA
skladem v centrálním skladu
20 127 Kč s DPH
16 634 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:826604 (P/N: CCAD2019MLPCM)
Výrobce: COREL
Záruční doba: 6 měs.

Podrobný popis
CorelCAD 2019 (DVD Case)

Vylepšete svou vizuální komunikaci s odbornou přesností CorelCAD™ 2019, výkonnou a nákladově efektivní revolucí s robustními konstrukčními nástroji vytvořenými pro profesionály v oblasti technického designu. Aplikace CorelCAD poskytuje vylepšené uživatelské rozhraní optimalizované pro Windows a MacOS, takže uživatelé si mohou užívat rychlého a plynulého výkonu na platformě podle svého výběru. Navíc s podporou nativního formátu .DWG umožňuje aplikace CorelCAD mnohem snazší spolupráci se zúčastněnými stranami. Převod 2D výkresů na trojrozměrnou grafiku je stejně jednoduchý jako několik kliknutí a uskutečnění 3D tisku je jednoduché s podporou .STL pro 3D tiskárny nebo výstupním připojením. Plánujte koncepci, rozvržení a upravujte s CorelCADem, inteligentní alternativou k nákladově neúnosnému počítačovému návrhovému softwaru.

Cenově dostupný a efektivní CAD software
Rozšiřte svůj repertoár vizuální komunikace s přesností špičkových nástrojů pro navrhování, které jsou k dispozici v aplikaci CorelCAD. Návrháři, kteří nabízejí intuitivní uživatelské rozhraní a funkce šetřící čas, jsou schopni urychlit pracovní postup a dodávat působivé, vizuálně bohaté CAD návrhy.

Přesné 2D kreslicí nástroje
Využijte svou konstrukční sílu pomocí rozsáhlé kolekce profesionálních nástrojů pro navrhování, které poskytují kontrolu a přesnost, kterou profesionální inženýři a designéři vyžadují. Flexibilita splňuje vynalézavost s tímto optimálním nástrojem pro tvorbu, úpravy a anotaci technických návrhů napříč průmyslovým odvětvím.

Specializované 3D návrhové nástroje
Zažijte dovedné a náročné výsledky 3D schopností v CorelCADu a převeďte své kresby z 2D kreslení do pokročilých 3D návrhů. S řadou odborných a intuitivních nástrojů pro 3D modelování a úpravy jsou designéři dobře vybaveni k tomu, aby projektové náčrty přesunuli do 3D výstupu a tisku v okamžiku.

Kompatibilita a optimalizace průmyslového standardu
Zjednodušte sdílení projektů s interními i externími účastníky. CorelCAD je plně kompatibilní s nejnovější verzí formátu AutoCAD 2018 .DWG pro zajištění plynulé spolupráce a zahrnuje inovativní možnosti podpory přizpůsobení a automatizace pro sladění s jakýmkoli pracovním prostředím.

Vysoce výkonná podpora CAD a grafiky
Začleňte klíčovou grafiku do svého pracovního postupu s oceňovanou technologií CorelDRAW a rozšířte své možnosti CAD o další pluginy CorelCAD. Zkušenosti pokročilý výkon CAD s výkonem sofistikovaného CAD enginu ARES.

Diskuze
CorelCAD 2019 (DVD Case)

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...