Využijte nízké ceny poštovného

Spokey FURIOUS set dětského termoprádla - 9-10 let

do 5 dnů
Ušetříte 46 Kč 830 Kč s DPH
784 Kč s DPH
648 Kč bez DPH
-
+
PlatímPak - platba až za 30 dnů Odložená platba PlatímPak
Zaplaťte za nákup až za 30 dní bez navýšení. Rychlé schválení, bez dokladů.
Náš kód:831225
Výrobce: Nepřiřazeno
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Spokey FURIOUS set dětského termoprádla - 9-10 let

Set dětského termoprádla Spokey FURIOUS:

  • poskytuje vynikající tepelnou izolaci za jakýchkoliv podmínek. Díky tomu si budou moct vaše děti užít outdoorové aktivity naplno
  • set se skládá z trika a kalhot, které byly vytvořeny pro nejmladší fanoušky outdooru a sportu
  • dokonale přiléhá k tělu, dává pocit tepla a pohodlí, aniž by omezoval pohyb


Chlapecké termoprádlo Spokey FURIOUS je speciálně navržený dětský set, který umožní vaším dětem užít si  venkovní radovánky na maximum. Poskytuje vysoký komfort a bezpečnost, díky odvádění vlhkosti a dostatečnému větrání. S termoprádlem FURIOUS si bude moct vaše dítě na plno užit i zimní zábavu při lyžování, sáňkování, bruslení nebo během outdoorových výletů.

Pohodlí během chladného počasí

Termo oblečení Spokey FURIOUS je pružné a dokonale se přizpůsobí jakékoliv postavě. Vaše dítě bude mít pocit, jako by na sobě mělo druhou kůži! Díky tomu poskytuje výjimečné pohodlí a nijak neomezuje pohyb. S termoprádlem Spokey FURIOUS si můžete být jistí, že se vaše dítě bude cítit pohodlně za jakýchkoliv podmínek.

Chlapecký set pro zimní nadšence

Víme, že oblečení je důležité, ne-li nejdůležitější součástí během zimních výletů. Proto jsme vynaložili veškeré úsilí, aby oblečení naší značky mělo tu nejvyšší kvalitu a poskytovalo pohodlí během lyžování, sáňkování nebo zimních výletů. Dětský set Spokey FURIOUS je vyroben z velmi příjemného a odolného materiálu proti roztržení. Navíc pří výrobě trika byl použitý moderní proces tkaní, který přispívá ke zvýšení odolnosti a zabraňuje deformaci během nošení. Použitý materiál v dětském setu Spokey ELSA zaručuje dobrou cirkulaci vzduchu.

Nepostradatelný během prázdnin

Moderní design, velmi kvalitní materiály a novodobé technologie, které používáme při výrobě termoprádla, vám zaručí, že se již žádná venkovní aktivita bez termoprádla Spokey zkrátka neobejde. Dětské temoprádlo Spokey FURIOUS nezpůsobuje alergie.
Parametry:

  • materiál: 20% nylon, 77% polyester, 3% spandex
  • nezpůsobuje alergie, přizpůsobuje se tělu, odvádí vlhkost, poskytuje tepelnou pohodu
  • rozměry: 134/140 (9-10 let)

Diskuze
Spokey FURIOUS set dětského termoprádla - 9-10 let

Spinner Výpis se aktualizuje...